Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetést kap egy erős...

Milyen büntetést kap egy erős füves?

Figyelt kérdés
Fel készülök számoltatni egy ellenséges füves bandát itt, ahol lakom. Régóta gondolkoztam, de péntek éjjel az egyik fojtogatni kezdett és a szemembe akarta nyomni az égő cigit. Elég volt, és úgy gondoltam, felnyomom őket. Ha elkapják őket (8-10-en vannak), akkor milyen büntetésre számíthatok füvezésért? Van egy külön bérelt helyük, és azt használják erre majdnem minden este hajnalokig... segítsetek, kérlek...

2013. aug. 19. 10:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Függ attól hogy mennyit és mit találnak náluk, meg ha erre külön helyük is van akkor esélyes hogy pár tövet is találnak a kékek..
2013. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk "csak" cigit és pakkokat találnak?
2013. aug. 19. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Max két év, elsőre az is jó eséllyel felfüggesztve. De te nem fogod megúszni két év veréssel tőlük, az biztos. Ha névtelenül teszel feljelentést, akkor is rá fognak jönni.
2013. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, tegyék, de annyi szart és fájdalmat okoztak nekem, hogy legalább figyelni fogják őket... vagy nem tudom... de megállítom őket... és különben sem túl szép dolog megrúgni, fojtogatni és cigivel arconnyomni egy lányt, még betépve sem...
2013. aug. 19. 11:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha agresszívkodnak akkor nem valószínű, hogy sima füvesek.

Fogyasztásért 2-8 év, de nagy eséllyel felfüggesztve.

2013. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyomd fel őket, de lehetőleg minél többet! Szívjanak csak... :)
2013. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szia!

a felkészülés kevés...:)Most,hogy ide kiírtad a bajságod,szerinted hány ember csekkol majd?Vazz...-nehéz eset.Mert te is egy díler vagy!Ha szembeszállsz a konkurenciával és élve megúszod,te is sittre kerülsz.A vamzerokból,pedig se perc alatt kislánnyá változnak!!!Ha tisztázod magad,akkor is egy örök élmény lesz a hátralévő életeben!Ha érted?!Hm?itt kérsz segítséget?Oké!Állj le egy darabig és egyenként vadászd le őket!Névtelen bejelentések..stb...Amúgy ha benne vagy a körben,akkor 2 kiszállási lehetőség van!1 :koporsó,mert vamzer vagy!2:Név változtatás és egész Európát elhagyod!Ha nincs nagykutya ismerősöd véged van!Állj le egy darabig,járj túl az eszükön!

2013. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bent a körben. Isten ments. Soha.

Én csak le akarom őket járatni... büntetés, az kell nekik... szenvedjenek...

2013. aug. 19. 13:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, én nem értem tisztán a helyzetedet, de a revans veszélye nagyon fenn áll.


Szerintem hagyd őket hátra. Nem akarsz esetleg el költözni más hova, más országba?


Kezdj valahol tiszta lappal, és hagyd ezeket a gyíkokat a feledésbe.

2013. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész story sántít. Most komolyan, a fű hatása inkább ilyen szorongást okozó, bátortalanná tevő. Tök tipikus jelenet egy füves bandában, hogy tipródnak, hogy melyikük menjen be a boltba egy doboz cigiért, mert leginkább senki nem mer. Ráadásul hajnalig tartó füvezésekről se nagyon hallottam még, mert be szoktak aludni tőle relatíve hamar.
2013. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!