Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan szerezzem vissza a pénzem?

Hogyan szerezzem vissza a pénzem?

Figyelt kérdés

2 hete az egész család elég csúnyán összeveszett az anyjukal és most azt találta ki, hogy elveszi a takarékbetétkönyveket mindenkitől, hogy nekünk rossz legyen és elég sok pénz volt benne és mindenképp visszaszeretném szerezni jogos úton.

van valami megoldás erre és milyen jogaim vannak ezzel kapcsolatban?


2008. jún. 28. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kid neked az, akit anyjuknak nevezel? Kinek a nevén van a betétkönyv?Vagy nem is névre szól? Kaptátok? Ti nyitottáok?Hol van az a betétkönyv, hogy csak úgy el tudja venni? Ezek nélkül nem nagyon tudunk szerintem válaszolni.
2008. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és közösen raktuk bele a pénz az anyukámmal annak idején és nála tartottuk
2008. jún. 28. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
De akkor most anyuddal vesztetek össze? Amúgy 16 évesen nem sok mindent tehetsz, viszont a többi kérdésre nem válaszoltál, szóval így sem igazán lettem okosabb.
2008. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én nevemen van a betétkönyv
2008. jún. 28. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tehetsz semmit, hisz 18 éves korodig kiskorúnak számítasz és nincs saját tulajdonod, mindenről a szüleid rendelkezhetnek. Inkább békülj ki vele, ha jobb belátásra derül, biztos megenyhül és vissza fogja adni a pénzt.
2008. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság, persze hogy lehet neki vagyona kiskora ellenére. Csak azt a tv-es képviselő kezeli, szükség esetén beleszólhat a gyámhat. is.
2008. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok kösz amugy itt már rég nem a kibékülésről van szó, mert ez a vita már vagy 3 éve folyik de csak most "robbant" ki...
2008. jún. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!