Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendháborítás miatt kaptam...

Csendháborítás miatt kaptam ma feljelentést. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
tegnap 3 barátnőmmel 'meglátogattuk' egyik osztálytársunkat... kevert állandóan és ezért , mindegy ebbe nem szeretnék belemenni , lényeg nem akartunk vele semmit csinálni , csak beszélni. és ők társasházban laknak. mi bementünk ,kopogtunk meg csengettünk. de közbe elég hangosak voltunk , mert hülyéskedtünk , meg nevettünk..de semmi komoly , nem is kiabáltunk , vagy káromkodtunk ott hangosan.mikor kimentünk , mert nem voltak otthon , ott leültünk a háztól nem messze , és 10 perc múlva jön a lány anyja, hogy mi kerestük-e. mi udvariasan mondtuk hogy igen , mi voltunk , és megkérdeztük hogy mikor jön haza.. 14 évesek vagyunk.. most ezért komolyan feljelenthettek?

2013. júl. 27. 16:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
vagyis akkor tényleg átvertek..? mert én igazából nem vagyok ezekkel a dolgokkal tisztába hogy hogy szoktak értesíteni, stb..
2013. júl. 27. 20:27
 12/16 szántóvető ***** válasza:
aki felhívott az nem rendőr volt.a szüleidet keresnék meg személyesen ha eljárást indítanának az ügyben.
2013. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Levélben értesítenek, esetleg személyesen keresik meg a szüleidet otthon.


Telefon KIZÁRT!

2013. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
rendben , nagyon köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 28. 11:58
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék olyan szemét, hogy feljelenteném zaklatásért, valamint visszaélésért hivatalos szervvel. (nemtom pont hogy mondják) ha mégegyszer hívna, nyugodtan mondd meg neki, hogy bejelentést teszel ismeretlen tettes ellen zaklatás, önbíráskodás(nemtom így megállja-e a helyét) és visszaélés miatt. Hoppon fog maradni a pi.csa az szent...
2013. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 sumpi ***** válasza:
Ez a dolog kicsit sántít!
2013. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!