Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Székesfehérváron keresek...

Székesfehérváron keresek olyan jó ügyvédet, aki lehetőleg adócsalásra specializálódott!?

Figyelt kérdés
Az sem nagy baj, ha nem specialitása az adózás. A lényeg, hogy gyors, jól tájékozott, megbízható és alapos legyen! Ár nem fontos!
2013. jún. 17. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Adócsalásra specializálódott? Ha én most ideírnék egy nevet, rögtön feljelentene rágalmazásért.
2013. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, jogos, amit mondasz. Akkor javítok: ilyen üggyel kapcsolatban lenne szükségem egy nagyon jó ügyvédre.
2013. jún. 18. 07:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Te is erre akarsz specializálódni? Tudod mit? Tedd! Mostantól én se fizetek adót. Amire szükségem van, magamtól is el tudom intézni, vizet, gázt szerzek magánhelyekről, a gyerekem magániskolában tanul, magánorvoshoz járok, amúgy sincs szükségem korrupt politikusokra, szűnjön meg az állam. Mindenki intézze az életét, ahogy tudja. Legfeljebb kevesebben leszünk, jobban férünk. Ugye te is valahogy így gondolod. Működjünk együtt.
2013. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!