Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel akarnak jelenteni, valaki...

Fel akarnak jelenteni, valaki megtudná mondani hogy mit kaphatok?

Figyelt kérdés
Az lenne a helyzet,hogy én gördeszkázom,egy másik gördeszkás társam gördeszkájával csináltam pár trükköt,nagyon hívogatóan mondta hogy próbáljam ki meg ilyenek,hamarosan elindultam haza,de ő még ott maradt és deszkázott.Miután hazaértem a deszkázásból, küldött fényképeket a bereccsentett lapjáról (nem eltört lap,csak reccsenés,tehát elkezd törni a lap). És semmi bizonyítéka sincs rá hogy én voltam.Ketten voltunk szóval ha reccsen a lap úgyis hallottuk volna.Amikor legutoljára beszéltem vele,mondott mindenfélét,hogy 6 ezret adjak érte,mert a lap egy leértékelt 12 Ezer Ft-s volt,és új állapotú amikor kihozta,készült rólam egy videó,ahogy azzal a trükkel csinálok egy trükköt,később kitalálta hogy abban a videóban hallatszik hogy bereccsent,és akkor megkérdeztem tőle hogy akkor miért nem szólt nekem ott a helyszínen? és azt vágta rá hogy azt hitte hogy a csapágy.Aztán megfenyegetett hogy jön a haverjával és elintézi a dolgot,és mellérakta hogy "Ő nem sz*rakodik",aztán mondta hogy feljelent,és én lefényképeztem hogy akkor ő megfenyegetett és azután elkezdett mentegetőzni.Na mindegy azt szeretném kérdezni hogy akik Jogot tanulnak,vagy tanultak azok szerint ha feljelent,mit kaphatok érte?

2013. márc. 25. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

24 éves te meg 15? fogadjunk osztály társad volt általánosban, ha itt tart agyilag 24évesen.. jó ég.

vicc az egész, egy forintot ne adj neki. sőt, törd ketté a hátán a deszkáját :D

2013. márc. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ilyennel sem a bíróság sem a rendőrség nem foglalkozik! Csak bepróbálkozott nálad hátha tud venni egy új deszkát! Jogi, rendőrségi eljárástól ne félj. Ha fenyeget vagy bánt emiatt még ő jár pórul!!
2013. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát,ment a zöld kéz mindenkinek !:))
2013. márc. 28. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!