Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen az élet a Széchenyi...

Milyen az élet a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam-és Jogtudományi Karán?

Figyelt kérdés

Ide adtam be idén a jelentkezést jogász osztatlan nappali képzésre.


Milyenek a tanárok? Mennyire szigorúak? Milyen kapcsolatkialakító lehetőségek vannak? Kollégiumi élet jó, vagy inkább az albérletet javasoljátok? Vannak különösen a joghallgatók/jogászok által kedvelt kávéházak, éttermek, klubok, szórakozóhelyek, könyvtárak?


Személyes véleményt tudtok mondani magáról az egyetemről és a városról összbenyomás alapján?


Válaszaitokat előre is köszönöm!


21/F



2013. márc. 17. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ÁJK-s vagyok, de amúgy mindent meg fogsz találni az egyetem környékén, amit szeretnél. Koli is elmegy, itt mindig mindenki jó zenét hallgat, még ha nem is akar, könyvtár fasza, szerintem nem kell tovább ragozni...
2013. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tanárok vegyesek, van, akinél könnyebb, van akinél nehezebb jobb eredményt elérni. Szerintem nagyon felkészültek, én nagyon szeretek ide járni.

Bejárós vagyok, de 2 kolesz van, külső és belső, azokat megpályázhatod, szerintem jobban jársz, mint az albérlettel.

A könyvtár tényleg szuper, azt is csak ajánlani tudom.

2013. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattatok! :D
2013. márc. 19. 14:48
 4/4 anonim válasza:
a diákélet viszont nem valami laza a győri jogász szakon..merevebbek,mint mondjuk gépészmérnökin..majd tapasztalod...
2013. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!