Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az OKJ-s munkaügyis tanfolyam...

Az OKJ-s munkaügyis tanfolyam ugye nem jár röghöz kötéssel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Micsoda büntetés lenne, ha azzal járna. Itt kellene maradnod a HAZÁDBAN te világtalan.
2013. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hazámban, ami nyomorba taszít, és kirabol. Jaja.


Egyébként köszi a választ!

2013. márc. 10. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

"Itt kellene maradnod a HAZÁDBAN te világtalan."


..és etetnie titeket hős munkanélküli hazzafyjakat az adójából......

2013. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem beszél itt maradásról. Elmehetsz külföldre dolgozni, a lényeg, hogy 20 éven belül 6-10-12 évet ledolgozz, vagy kifizeted a tandíjat. Ami pár éves külföldi munkával abszolút reális.
2013. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:
4%

OK, rendben van, ha itthon tanulok, és kimegyek külföldre, ki kell fizetnem azt az összeget, amit a magyar állam "belém fektetett".


És ha én külföldön tanulok, majd hazajövök Magyarországra, akkor a magyar állam vajon kifizeti nekem azt az összeget, amibe a külföldi tanulmányaim kerültek?


Mert szerintem valahol ez lenne jogszerű: ha az innen elvitt szellemi tőkéért pénzt kér az állam, akkor fizesse meg a behozott szellemi tőkét is.

2013. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Amiért fizetsz, abból valamit illik visszaadni a hazádnak, ha már az én adómból tanulsz ingyen.


Tanulj a saját pénzedből, és oda mész, ahova akarsz :)

2013. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erről szó sincsen. Annyi az egész ha elvállalod és aláírod a szerződést onnan már nincs visszaút, magyarul el kell végezned a tanfolyamot aztán utána azt csinálhatsz amit akarsz, de közben ha lenne munka nem vállalhatod el maximum kifizeted a tanfolyam árát meg a pénzt vissza adod amit kapsz utánuk, de amint elvégzed odamész ahová akarsz.
2013. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!