Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Állás pályázat, ti mit tudtok...

Állás pályázat, ti mit tudtok a szabályokról?

Figyelt kérdés

jelentkezem egy állami melóra, a pályázati feltételeknek megfelelek, minden szuper interjú stb. egy köztisztviselői állásról van szó, viszont nem vesznek föl, és erről nem is értesítenek sem levélben sem máshogy ez így szabályos?


legyen ez egy példa



2013. márc. 1. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
A legbosszantóbb az, hogy megadnak egy kapcsolattartót és még azzal sem tudsz beszélni, mert soha nincs bent. Érdekes. De sajnos a megoldást én sem tudom.
2013. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, akkor te is így vagy
2013. márc. 1. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Szabályos. Azt vesznek fel akit akarnak. Az, hogy megfelelsz az törvényi elvárásoknak és tök jó volt az interjú, az még édes kevés (általában nem ez alapján döntenek).
2013. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen állami melókra már eleve meg van az ismerős-rokon, és csak a törvényi kötelezettségek miatt hírdetik meg.
2013. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4es jól mondja. Ilyen köztisztviselői állások az esetek 99%-ban előre le van osztva, hogy kié lesz.


Múltkor meghírdettek a környéken 3 vagy 4 jegyzői állást (környéken lévő kisebb vársokban/falvakban). Mondtam a tesómnak, hogy jelentkezzen (szakvizsgás jogász). Azt mondta felesleges mert már előre megvan, hogy X helyre Zoli megy, Y-ra Gizi, Z-re meg Pisti. Nyilt titok volt ez, a kormánymegbízott előre megmondta kit kell felvenni.

2013. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


oké, hogy szabályos így eljárni, én ezt nem vitatom, de ez már legyen az ő lelki ismeretekre bízva, nem?

2013. márc. 2. 15:31
 7/9 A kérdező kommentje:
az a baj kevés a munka, és sokan is vannak rá, de ha tényleg így van ahogy írjátok, akkor tényleg kár még jelentkezni is, fárasztani fölöslegesen magát valakinek, utazási költségek telefonálni stb., bocs. ha valamit nem írtam jól
2013. márc. 2. 15:35
 8/9 A kérdező kommentje:
megy a zöld kéz mindenkinek!
2013. márc. 2. 15:36
 9/9 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat kíváncsi vagyok a véleményekre
2013. márc. 2. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!