Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az illegális, ha ez a borítóké...

Az illegális, ha ez a borítóképem facebookon? :

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 27. 16:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

töröltem,itt van:

[link]

2013. febr. 27. 16:15
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Igen, és én személy szerint fel is pofoználak érte!
2013. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Na jó bocsánat nyers voltam, ilyet nem kellett volna írnom.
2013. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó az, hogy az ismerőseid nagy része hülyének néz... Ha meg nem, akkor...
2013. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

"Aki horogkeresztet, SS-jelvényt, nyilaskeresztet, sarló-kalapácsot, ötágú vöröscsillagot vagy ezeket ábrázoló jelképet

a) terjeszt;

b) nagy nyilvánosság előtt használ;

c) közszemlére tesz; ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő."


A képeden mind a horogkereszt mind az SS jelvény is látható. A közösségi oldalak pedig nagy nyilvánosságnak számítanak.


Ha megadod a neved és a személyi igazolvány számod akkor megteszem a feljelentést, hogy ne legyen erre gondod.

2013. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az Alkotmánybíróság csak április 30-i határral semmisítette meg tehát még érvényben van a Btk. ezen része.
2013. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nos, mivel a facebook nagy valószínűséggel nem Magyarországon tárolja a szervereit, így semmi köze ahhoz a magyar hatóságoknak, hogy neked mi a borítóképet. Amúgy is nem sokára már nem lesz tiltott... eddig se tartatták be, mindenki nyugodtan futkoshatott vörös csillaggal a mellén, még büszke is volt rá, a nemzetközi bíróságokon az ilyeneknek még a vállát is megveregették, úgyhogy a horogkeresztért sem kapnál kakit se.
2013. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
A facebook úgy működik mint, a kurucinfo ,amerikai jogok érvényesek rá, tehát senki nem büntethet érte vagy hasonló.
2013. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:
Magyar állampolgárra külföldön is vonatkoznak a magyar törvények ám... ráadásul nincs is kint. Itthon van. Simán illegál.
2013. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
akkor még mák hogy kitöröltem 100%-osan...amúgy nem értem mért basznál pofán érte,ugyanolyan jogom van nácinak lenni , mint másnak kereszténynek,zsidónak stb...
2013. febr. 27. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!