Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért tényleg büntethetnek...

Ezért tényleg büntethetnek engem? (szerintem semmi jogsértőt nem csináltam)

Figyelt kérdés

Facbookon volt egy oldal amit egy ismeretlen személy csinált 7 csajról (akik mindig minden jóban bennevannak)( kb 1 napig volt az oldal elérhető)!

és én az egyik személynél találtam egy alapból humoros jellegű képet melyet átalakítottam! (Nem sértő és megalázó dolgokkal)

Egy egyszerű karikatúra volt a kép és a személyek arcai sem voltak rajta.


mivel én úgy tudom, hogy a közösségi oldalakon nyilvánosan megosztott tartalomhoz/adathoz bárki hozzáférhet!


Egyszer volt hasonló dolog miatt ügyem, de abból nem lett a végén semmi!


Mivel én annak az oldalnak a készítőjéről se tudok semmit így szerintem én bűncselekményt nem követtem el!


De most be kell mennem mint tanú és az mellett kell tanúskodnom, hogy én csináltam az oldalt meg én híreszteltem azokról a személyekről mindent!


De őszintén egyik sértett személyt sem ismerem személyesen, sőt van akiről nem is hallottam!


2013. febr. 6. 05:50
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

Ugye nem mondod komolyan, hogy a rendőrség egy facebookos fas*ág miatt behív téged tanúnak?


Amúgy elmondod, hogy nem te voltál, aztán bizonyítsák be.


És ha ennek vége, fejezd be az ilyen ökörségeket.

2013. febr. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:
100%

"De most be kell mennem mint tanú és az mellett kell tanúskodnom, hogy én csináltam az oldalt"

Ez nagyon tetszik :)

Ott kezdődik a dolog hogy az igazat kell mondanod.

ha nem te csináltad akkor semmi gáz.

De arra készülj fel hogy megpróbálnak rád ijeszteni.Sorolják a büntetési tételeket(pl. felfüggesztett szabadságvesztés)az a lényeg hogy nem kell megijedni.

Röviden válaszolj:nem én voltam,igen,nem, nincs tudomásom róla-ilyeneket.

2013. febr. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!