Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy 12 éves lány szeretne...

Ha egy 12 éves lány szeretne csókolózni egy 23 éves fiúval az legális vagy sem a törvény szerint?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon, aki biztosan tudja!
2013. febr. 5. 23:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Eddig minden laikus "biztosan tudta"...


Btk. 201. § (1) Aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel közösül, valamint az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét meg nem haladott személlyel fajtalankodik, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Csókolózásról itt szó sincs, így igen, legális.

2013. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
91%

Én nem úgy értelmeztem a kérdést, mint pl az utolsó, szerintem nem a 23 éves fiú akarja lenyelvelni a 12 éves lányt, hanem a lány a fiút. Amiben érthető, egy 12 éves lány biztos szeretne csókolózni C. Ronaldoval is, az meg még 23 évnél is több.


A kérdés az volt, hogy szeretne csókolózni, hogy szeretne valamit abban nincs semmi illegális. De inkább ne csókolózzon senkivel ennyi idősen.

2013. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Csókért semmit csak gyűlölőket, elítélő embereket, akik legszívesebben felakasztanák. Kufírcolásért viszont rendőrök és a leendő dutyi társai.
2013. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi beteg embert. Se a 12 éves fruska, se a srác nem normális. Kezelni kéne titeket.
2013. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 fospuska ***** válasza:
38%
tizenegyeske: fajtalankodik. de próbáld ki nyugodtan egy tizenkettessel és meséld el a rendőrségen. aztán hivatkozz a paragrafusra. gyorsabban leszel tibiből timi az előzetesben,mint gondolnád. még sminkelni sem lesz időd.
2013. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
94%
Elvileg bűncselekmény már az is, ha a szexuális vágyát kielégíted (kinyalod), vagy felkelted (a szexuális vágyát)! KÉrdés hogy a csók hivatalosan alkalmas-e a szexuális vágy felkeltésére.
2013. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Btk. 210/A. § (2) E Cím alkalmazásában fajtalanság: a közösülés kivételével minden súlyosan szeméremsértő cselekmény, amely a nemi vágy felkeltésére vagy kielégítésére szolgál.


A csók hol súlyosan szeméremsértő, ember? Nincs olyan ügyész, aki ezért megrontásért vádat emelne...

2013. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
Tudom, hogy le fogtok pontozni, mert az objektivitást képviselem, de nem érdekel. Én csak a törvényeket citáltam; nem jelenti azt, hogy egyet is értek egy ilyen cselekedettel.
2013. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Kivételesen egyetértek feletemlévővel. A csók nem fajtalankodás! Nem bűntetik meg, ha csak csók volt. Ez nem bűntethető! A csók nem!
2013. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
38%

Attól függ,a kérdező a lány,vagy a fiatal férfi?

23 éves embert nem neveznék már fiúnak...

Szerintem a törvény magát a csókolózást nem tiltja,de szerintem a tapit,szexet már nagyon is.

Hát egy 12 évesnek biztos nagyon vonzó ez a dolog.De egy 23 évesnek...már nem hinném.

Mondjuk minket pasikat is rá lehet venni minden félére,de ehhez azért kell tudomány,ami egy 12 évesben még nincs meg.

mellesleg én is 23 vagyok,remélem nem rólam van szó,nem akarom,hogy verekednem kelljen akár a gyanú miatt is egy lány apjával...

mert hogy egy normális apa ezt nem tűri szó nélkül.

2013. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!