Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Végül mikor fog kiderülni az,...

Végül mikor fog kiderülni az, hogy hány OKJ-s képzést szüntetnek meg?

Figyelt kérdés

Rákerestem és azt írták egy cikkben, hogy szeptemberre tolták ki az új tervezetet. Ez azt jelenti, hogy csak a jövő évtől érvényes?

Ezt, azért gondolom, így, mert nyilván tudatniuk kell a diáksággal, hogy milyen képzések lesznek. Ugyanakkor megnéztem a jövendőbeli iskolám honlapját és azt a képzést, amire jelentkeztem volna, azt leszedték a képzési listájukból.Ezt, azért tették, mert januárban nem indítanak ilyen képzést vagy egyszerűen csak, mert megszűnt? (Ja és én most a szeptemberben induló képzésekről beszélek.)


Én, pedig kinéztem magamnak egy képzést



2013. jan. 10. 19:22
 1/1 anonim válasza:
Ezen az oldalon mind a mostani, mind pedig az új OKJ szerinti szakképesítéseket megismerheted: [link] Jelen állás szerint úgy áll a dolog, hogy már ismert, hogy mi szerepel az új OKJ-ban és mi nem, de 2013. szeptember 1-ig még nem eszerint indulnak képzések.
2013. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!