Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki Adolf Hitlernek...

Ha valaki Adolf Hitlernek öltözik be akkor megbüntethetik?

Figyelt kérdés
Pl.: egy jelmezbálba elmegy Hitlernek öltözve.
2009. aug. 14. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszem nem, de tiltott önkényuralmi jelképet nem viselhet. Szóval ha olyan van az illetőn, akkor ha egy rendőr kötekedni akar, megteheti. Anélkül viszont nem teljes a jelmez :) Mondjuk szerintem farsangi időszakban, amikor sok helyen tartanak jelmezes bulikat, nem hinném, hogy ezért bármelyik rendőr szólna, hiszen ez csak vicc.
2009. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
27%
Nemhiszem, szerintem marha vicces :)
2009. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem büntetnek, csak valami mással helyettesítsd a horogkeresztet.
2009. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Vmi mással: béke jel XD LOLXD

amúgy tényleg vicces a nagyanyám zsidó volt ...de megúszta XD... xD de én akkor is bírom Adolfot :D

2009. aug. 14. 21:29
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Helyettesísd Fletó jellel :D
2009. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
hogy birhatod amikor te is zsidó vagy nagyanyád révén?
2009. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zsidó, apám sem zsidó ő a katolikus, én is, bár ateista vagyok de attól még katolikus, ő nincs bajom vele, nem a zsidókat kellet volna deportálnia tudod........... ... szóval nah :D én bírom a fejét xD
2009. aug. 14. 21:45
 8/29 anonim ***** válasza:
62%

Azháát...jóarc volt az öreg:)


Nem tudom miért kell piszkálni?

A történelemben még 1 olyan profi szónokot és államférfit nem találnak mint ő volt.

A zsidók meg a cigányok csak irigykednek hogy nekik sosem volt ilyen karizmatikus vezérük mint a németeknek....

2009. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%
Lehet 1000 másnak öltözni miért kell pont belőle viccet csinálni? én azt hiszem nem iet érdemelt..
2009. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Öltözz be Sztálinnak, akkor a vörös csillagot és a sarló-kalapácsot is kirakhatod büntetés nélkül. Talán még vállveregetést is fogsz kapni. Igen, az is önkényuralmi jelkép, de hát komcsi kormánnyal hatalmon mit várunk.
2009. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!