Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért kell az 57 év felettiekn...

Miért kell az 57 év felettieknek felűlvizsgálatra menni ahhoz, hogy az öregségi nyugdíjkorhatárig dolgozhassanak?

Figyelt kérdés
Nyilatkozat:alulírott(név... szül.idő)kijelentem,hogy az Esély Közhasznú Nonprofit kft ügyv.igazgatója által a központi üzemvezető és szoc.munkás jelenlétében kapott tájékoztatást az orvosszakértői minősítéssel kapcsolatosan megértettem.Aszükséges kérelmet a Györ-M-S Megyei Kormányhivatal Rehabilitációs Szakigazgatási szervéhez soron kívül beadom.Tudomásul veszem,hogy amennyiben ezen kötelezettségemnek nem teszek eleget akkor 2012,12,31-el a szervezettel fennálló munkaviszonyom-tekintettel arra,hogy nem rendelkezem az Mmtv.38.§(2)bekezdés álltal előírt orvosi minősítéssel-,megszűnik.Tovább foglalkoztatásomra nincs lehetőség a szervezetnél
2012. okt. 31. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

sztem már nincs ember aki átlátná a jelenlegi helyzetet ebben a témában, hát látod, még az úgynevezett "szakemberek" sincsenek tisztában tök alap dolgokkal ...


Értelme? az semmi, de most őszintén, ez kit izgat?


ja meg nagyon bírom ezeket a "tudomásul vettem, megértettem" stb, miközben ez beillene egy komplett csalásnak is, ugyanis az illetőnek esélye sincs se megérteni se elolvasni se semmi, de lényeg, hogy kényszerből alá kell írnia.

2012. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!