Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ennyiért vetethete...

Szerintetek ennyiért vetethetek látleletet, vagy nem fognak velem foglalkozni? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves lány vagyok. Tegnap este szakítottam a barátommal, mert mostanában állandóan csak a haverok meg a bulizás érdekelte és elegem lett. Nem csaltam meg, semmi ilyesmi. Először könyörgött, mikor mondtam ,hogy hagyjon akkor meg dühös lett nagyon. Mikor mentem el, mert náluk voltunk ordibált velem, és lehordott minden k*vának, meg elállta az ajtót és mondtam, hogy hagyjon menni akarok, ekkor pedig hozzám vágta a kulcscsomóját tiszta erővel amin egy nagy fém kulcstartó is van. Eddig sose volt agresszív amúgy..Nem tudom miért tette. Egész este sírtam az egésztől, mikor jöttem még mondta, hogy fogunk mi még találkozni..És most reggelre ilyen lett a lábam az ütéstől. Annyira nem vészes, tudom h kb le se sza*ná a rendőrség, de attól félek meg fog keresni és ha most vetetek látleletet legalább később tudok lépni. Szerintetek érdemes elmenni a kórházba?


Kép:


[link]


2012. okt. 26. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Hat ezt simán be nézik esés utáni foltnak....
2012. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én elmennék, mindegy ki mit mond. Senkinek nincs joga bántalmazni a másikat.
2012. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja azt hozzátenném, h tanum is van, a huga otthon volt, és jóba vagyok vele, azt mondta nekem van igazam egy nem normális a bátyja. Igazából azért is tudtam eljönni utána, mert a huga is ordibált vele, h engedjen már el.
2012. okt. 26. 10:16
 4/11 anonim válasza:
76%
Azért remélem, innentől kerülöd az ilyen f@szokat.
2012. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, szerintem kérdezd meg a rendőrséget, ha azt mondják, hogy lehet vele mit kezdeni, akkor érdemes. De nekem nem biztos, hogy hiányozna egy ilyen hercehurca. Bár ha megfenyegetett, akkor érdemes lenne lépni. Nem tudom, kíváncsi vagyok, a többiek mit mondanak.
2012. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezés az orvosnál a felvétel, kezelés céljából, minél hamarabb (mivel pl.a sokkos állapot, az agyrázkódás vagy drogos, alkoholos állapot jelei néhány nap után nehezen regisztrálhatóak)

Orvosi vélemény (pl.ambuláns kezelőlap, kórházi kezelőlap) átvétele.

Jelentkezés és igénylés a látlelet kiadására jogosult ügyintézőnél a szakorvosi kezelőlappal.

A látlelet díjának befizetése, amennyiben nincs mentességre jogosultság. Mentességre általában hatóság (pl. rendőrségi, ügyészségi, gazdasági rendőrségi nyomozó szerv) jogosult.

A látlelet kiadására jogosult ügyintézőtől kapott időpontban az "Orvosi látlelet és vélemény" című okmány átvétele.

A látlelet kiadás határideje a befizetéstől számított 30 napnál nem lehet hosszabb.

A díj 3300.- na most képzeld el, ahogy majd azt olvasod, hogy fel tenyérnyi ütés nyom, semmi egyéb....

2012. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

az ég világon semmi értelme, ennél sokkal durvább esetben se történik semmi


jótanács: kerüld el a hapsit, ha meg zaklat szólj egy fiú ismerősnek, báttynak aki majd megfenyegeti, ha kell meg is veri


vagy ha apuci ráér ő is jó lehet :D

2012. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
mindenképpen kérj látleletet. A doki úgyis tudja, hogy írja, de az már egy bizonyíték, hogy dokinál jártál. Egy pofon után is, ami nem is látszott, kértek látleletet. Elmeséled mi váltotta ki belőle, hogy ilyet tett. Ne hagyd magad!!!!
2012. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Jobb felső combon fél tenyérnyi, ütés/ütődés okozta folt. A beteg elmondása szerint partnere okozta tegnap este, egy hozza vágott kulcs csomoval. Más külsérelmi nyom nem látható, a beteg állapota megfelelő". Hat....
2012. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el. Bár azért légy óvatos a hugával, mert csak az ő vére.
2012. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!