Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Veréssel fenyegetett meg egy...

Veréssel fenyegetett meg egy házbeli. Forduljak rendőrséghez?

Figyelt kérdés
Egy vitás ügyünk miatt (megvádolt valamivel, amit nem követtem el, de meggyőződése, hogy én tettem) egy házunkban lakó, roma származású ember megfenyegetett, hogy baseball ütővel agyonver, illetve tönkreteszi az autómat is. Ilyen esetben hiába fordulok a rendőrhöz, mert nincsen semmilyen bizonyíték, ő meg a hozzá hasonlók szokásához híven úgyis letagadná. Szerintem úgysem teszi meg, mert csak a szája nagy, és jóval nagyobb vagyok nála, viszont a kellemetlen meglepetéseket is el akarom kerülni. Szerezzek be esetleg legális önvédelmi fegyvert, mondjuk gázpisztolyt? Milyen típusút ajánlanátok?

2012. szept. 23. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem foglalkoznak vele a rendőrök.
2012. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
A rendőrök biztosan nem foglalkoznak vele . De ha netán össze verekednétek akkor a rendőrök őt fogják védeni mivel valószínűséggel azt mondja majd hogy te rasszista vagy és te kötöttél bele . Ezt sajnos tapasztalatból tudom . Egyébként ne azt nézd hogy nagyobb vagy vagy nem mert egyedül úgyse mernek jönni ha netán elvernéd akkor utána hozná a családtagjait és az ismerőseit és képesek 10-en rámenni egy emberre . Szerintem érdemes venni egy gázpisztolyt vagy gumilövedékest mivel a mai világban nem árt ha van ( nem csak a szomszédok miatt ) .
2012. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Egy Jobbik közeli portált keress fel. Pl Magyar gárda. Ők hamarabb segítenek, mint a rendőrség. Nekünk magyar szomszéd van, de ő is kapával, lapáttal rohangál az utcán, gyerekek után, és a rendőrök semmit nem tesznek (bár azért még nem lettek kihívva, de féltéglával dobálózásért, meg életveszélyes fenyegetésért márt igen. Hasztalanul. A rendőrségnek mostanság csak pénzt beszedni van joga. Másra nem nagyon!
2012. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!