Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok a kormány új...

Mit szóltok a kormány új leveléhez, mi értelme szerintetek?

Figyelt kérdés

A START kártyát el fogják törölni jövőre a csökkentett munkáltatói járulékok miatt?

A kérdés nem provokatív!


2012. aug. 25. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Start kártyával már 2011.decemberében egyes munkahelyeken nem lehetett elhelyezkedni,és nem is adtak újat senkinek.
2012. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy jön a kombájn (kampány) már nem is olyan sokára! Muszáj hinteni a port a pofánkba kicsit! A miatt vagyok pipa, hogy érdemi egyszerűsítést, vagy könnyítést nem látok ezek mögött! Csak tovább növelik a kiszámíthatatlanságot és bizalmatlanságot! Már megint a nagy újítások közben csak a füstje nagy de semmi értelme szerintem! Na meg ez az ilyen-olyan jól áll Magyarország... gyűr, kosár! Pedig rájuk szavaztam és jobb híján fogok is nagy duzzogva!
2012. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha rájuk szavazol akkor nagy hü.e vagy!
2012. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem is nagy dilemma ez a szavazás, én nem rájuk szavaztam, mert tudtam, hogy nem szabad megkapni semelyik pártnak sem a 2/3-os többséget...de annak meg végképp nincs értelme, hogy egyik párt sem csinál túl sok mindent 4 év alatt, az emberek megunják őket és négy évenként köpönyegcsere...?
2012. aug. 25. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire való az össznépi engedetlenség? Nem én találtam ki, de sokaknak eszébe sem jut, csak megy mint a birka szavazni, a sok mindent igérőkre! Hát még mindig nem ébrednek fel az emberek? Nem kell elmenni szavazni, bijkottálni kell mindent, mindenkinek, de akkor mindenkinek!!! Csak új szavazás és csak nem pártokra, hanem személy szerinti emberekre, akit kérdőre is lehet vonni, nem úgy mint most!! Ha elkúrtuk, hát megtettük, a népnek mi köze hozzá alapon!
2012. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
össznépi összefogás? áh -.-"
2012. aug. 25. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor mégis mit kellene tenni? Azzal, ha nem szavazunk nem oldódik meg semmi. Másként pedig nemigen tud az átlagember beleszólni a politikába.

Amúgy a gazdaság pocsékul áll, így volt korábban is, és nem is fog egyhamar változni. Ha akarnának se lehetne sokat változtatni a dolgon, hiába ígérget mindegyik párt szebb jövőt, világbékét, utópiát...

2012. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egész levél egy hazugság.Csak figyelmesen el kell olvasni.Elsősorban olyanokat állít amik nem,vagy csak részben történtek meg.Itt van például a devizások megmentése,az égadta világon semmit nem tettek.Illetve tettek,csak a gazdag rétegnek kedvezve.Az átlag család,akik a belét kidolgozza,gyerekeket nevel becsülettel,és az egész bevételük a bankoknak megy,azokkal semmit sem tettek.Az eszközkezelő semmiféle lakásokat illetve összesen nyolc darabot vásárolt fel.A feltételek szinte teljesíthetetlenek.Emberek százai kerülnek az utcára családostól,nagymamástól,gyerekestöl együtt.A végrehajtók biznicelnek a devizások lakásaival büntetlenül.És még sorolhatnám mi mindent NEM tettek,amit a levélben büszkén állít.
2012. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés mégis provokatív lenne, akkor az azért lenne, mert Orbánék provokálnak szinte minden egyes lépésükkel. Ezzel a leveles pénzégetővel egészen biztosan. Ha értelme vagy célja van neki, akkor legfeljebb ez lehet.
2012. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!