Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet bajom abból ha a fb-re...

Lehet bajom abból ha a fb-re a tablóképen szereplő tanárokat egy fekete kockára cserélem?

Figyelt kérdés
Van egy pár, akit nagyon szivesen kifeketítenék. 8. voltam. Annyi lenne, hogy a képüket fekete négyzetté tenném. Lehet bajom belőle?
2012. aug. 15. 00:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És a képet felrakom fb-re.
2012. aug. 15. 00:19
 2/13 anonim válasza:
Ha valamelyik tanár az ismerõsöd akkor lehet, de ha nem akkor semmi vész, viszont állístd be ugy hogy csak az ismijeid láthassák a képeidet.
2012. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Bajod nem lehet, sőt jobban jársz. Mert ha a tanárod nem járul hozzá, akkor fel is jelenthet.

De a tanárod lehet berág majd rád..

2012. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

8. voltam. Mostmár berághat. Aki tanárom lehet, azt békénhagyom! :)A tanár nem az ismerősöm, nincs fb-je,de a fia, a lánya ismerősöm, a férjével meg baráti kapcsolatba vagyunk. De a tanár brr. Amúgy már biztos berágott rám, mert ha meglátom, pl kocsiba, lehajtom a szemellenzőt, és nyitott ablknál mondom, hogy ezt se ismerjük, meg hasonlók. Nyílt utcán ha több volt tanárom van se köszönök neki, inkább köszönök külön a többinek. (régen tegeztem) Miután megfenyegetett, hogy 3 ad, akkor elmondtam neki, hogy nyugodtan, az igazgató nagyon nem csípi, és ő sem úgy viselkedett, amibe nem lehet belekötni. A beszéde, néha alpári bunkó stílusa. Fenyegetések. ,,Csak" második félévre kaptuk meg, 4,4-re álltam, erre akart 3 adni, (előtte szín ötös össz két négyes) osztályátlag előtte 4 felett, utána 1,5-2,5 között.

De az érdekelne, hogy ha hihúzom, tud-e valamit tenni? Mmint sértek-e vele valamit?

2012. aug. 15. 00:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért feljelenthet, mert a kis tablót, amit kaptunk felrakom fb-re?
2012. aug. 15. 00:50
 6/13 anonim válasza:
64%
Ha megharagszik valamelyik tanár, akkor azt mondod, hogy azért feketítetted be, mert nem akartad a hozzájárulása nélkül feltenni!
2012. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sz.rom le hogy megharagszik. Lehet belőle bajom? Jogilag?
2012. aug. 15. 00:58
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Aki a tablóképen szerepel, attól kell a hozzájárulás. Aki nem látszik a képen. attól nem kell.
2012. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz semmi bajod,akár trollfacet is tehetsz oda...
2012. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Azért te sem vagy semmi! A maradék családjával jó kapcsolatban vagy de azért imádod szivatni... Ez kb olyan mintha valakivel iszonyat jó barátságban lennél aki szo.atja a párodat ahol csak éri...


Mondjuk az se százas aki ilyen régi sérelmeken rugózik!


És hogy kikockázod a képét és ez a bosszú! Hát azért remélem nem öltél sok időt ennek a nemes bosszúnak a kiagyalására...


Félelmetes milyen emberek vannak és mennyi szabadidővel...

2012. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!