Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha telefon betyárkodtam és...

Ha telefon betyárkodtam és megfenyegetett hogy félmillió-t kell érte fizetnem milehet belőle?

Figyelt kérdés
Fölhívtam az egyik (idén nyáron már volt) osztálytársamat, hogy milyen ruha van rajta. És aztán 5 perccel később facen megdumáltuk hogy poén volt viszont ő aztmondta, hogy a nevelő apja rendőr és hogy lehallgatják a telefonját és, hogy ebből nagmy bajok lesznek :S most ebből mi lehet?
2012. aug. 13. 23:51
 1/7 Gress ***** válasza:
100%
LoL!Mindjárt rád b.sszák az ajtót a kommandósok!Vajon mi lenne belőle?XD Ebből semmi.Nyílván lehallgatják egy tizenéves p.csa telefonját.Az meg főleg poén hogy fél milliót kéne ezért fizetniXD.Ezt hallaná egy rendőr megszakadna :D
2012. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de rendőr a nevelő faterja így nem tud bűvészkedni valamit?
2012. aug. 14. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz fizetni, halálbüntetés!!!

Figyelünk!!!

2012. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség ! Ettől nem kell félned. Nem vagy visszaeső. Ilyen telefonbetyárkodásra semmit sem adnak, csak ha fenyegetőzől vagy ha sokat csinálod eltíltanak attól a személy zaklatásától, de ez így elsőre nem lesz semmisem. Jót nevetnek aztán ennyi lesz, betyárkodj nyugodtan mással.
2012. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól megijesztett :D
2012. aug. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagy kő esett le a szívemről :))) Nem tudom, hogy egyikőtök jogász-e (vagy valami ilyesmi) de ha egy valaki "jogászerű" írna akkor még nyugodtabb lennék.
2012. aug. 14. 08:52
 7/7 tomala ***** válasza:

Én joghallgató vagyok, és röviden: nem lesz semmi bajod.

Bővebben:


1. Telefont lehallgatni legálisan csak nyomozás során, fontos okból lehet. Rendőrök vonalát nem hallgatják le csak azért, mert rendőrök. Illegálisan meg olyanokat szoktak lehallgatni, akik pl. politikusok, és fontos emberek. De ha bármelyikről is szó lenne itt, mindkét esetben leszarnák a te hívásodat.


2. Félmilliót bíróság előtt lehet követelni kártérítés címszó alatt, de ahhoz kellene egy akkora kár, amit fél millióval lehet megtéríteni.


3. Ahogy azt már előttem is elmondták: Büntetőügy azért nem lesz ebből, mert akár egy rendőr, akár egy ügyész, akár egy bíró meghallaná ezt, jót röhögne.


Ne legyél balfék, hogy ilyesmiket beveszel! Telefonbetyárkodásért maximum ejnye-bejnyét lehet kapni anyukádtól! Persze, ha rendszeresen zaklatnád, az más téma lenne..


(Ja, és tanulj meg helyesen írni!)

2012. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!