Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mihez nincs joga egy önálló...

Mihez nincs joga egy önálló bírósági végrehajtónak?

Figyelt kérdés

Volt egy tartozásom, aminek a háromnegyedét befizettem, a maradékra haladékot kértem. Az APEH felé is van elmaradásom, amit havonta fizetek.

A végrehajtó igazolást követel arról, hogy rendesem fizetem-e az APEH felé a tartozásom. Azonban ők nem adnak, mert azt mondják, hogy ehhez a végrehajtónak semmi köze. Most nem tudom hogy mit akar ezzel a végrehajtó, van-e ehhez egyáltalán joga?


2009. júl. 21. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nézd az APEH igenis köteles kiadni neked igazolást,mivel te fizeted,. Tökmindegy neked mire kell, az ne ők mondják meg kinek mi köze hozzá. Igenis kérd el. Amúgy ha nincs is joga, neked jogodban áll elkérni a rád vonatkozó adatokat.
2009. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!