Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek jogos a vizsgálat?

Szerintetek jogos a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Az Index Fórum.hu munkajogi problémák és a jogászsegítségét kérem topikokon feltett kérdéseket törlik a moderátorok ha a joghallgató gyerekek nem tudnak választ adni a kérdésekre. Ezért a Fogyasztóvédelmi Hatóság vizsgálatot folytat az üzemeltető ellen.
2012. júl. 20. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már! :D
2012. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ilyenért törölnék.
2012. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem fogja érdekelni fogy.hatóságot
2012. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pedig ez komoly. A Fogy.Hatóság a számítógépemen több alkalommal is kérdéseket tett fel e két fórumra ahol kis idő elteltével indokolások nélkül törölték a kérdéseket. Panaszukra nyomdafestéket nem tűrő kreált válaszokat adtak.

Egyébként e két topikon rendszeres ez a bánásmód.Diszkriminációt alkalmaznak állítólag a moderátorok e topikokon.

2012. júl. 20. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami link ami által el tudjuk dönteni, hogy mi lehetett az ok?
2012. júl. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos bemásolok egy ilyen törölt kérdést amit a vizsgálatkor feltett a vizsgáló orvosoló kérdezőként. Ellenőrizzétek le, azt is feltárhatjátok hogy rengeteg kérdést levettek a sorszámokból ez bizonyítható.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...

db/lap

orvosoló

válasz | megnéz | könyvjelző

2012.07.18 17:19:34 © (12747)


Az ügy rövid ismertetésével kérem segítségüket. A rokkant nyugdíjam és az elvárható átlagkeresetének különbözetére, mint keresetveszteségi kártérítésre 2002. év dec. 10. től lettem jogosult. ezt 2004. év márciusában kaptam kezeimhez ezt a bírói utalványt. 2004. III. 22. én jogerős ítéletében a munkaügyi bíróság elutasította vagyoni kárigényemet, azzal hogy az Mt 177.§ előírásai nem teljesültek ugyanakkor ugyanebben a perben a bíróság okozati összefüggésben okozott betegségekre nem vagyoni kárt ítélt meg. 2006. évben állapotrosszabbodás miatt perújítást indítottam a keresetveszteségem megtérülésére. Indokolásul arra a tényre hogy az I fokú bíróság nem bírálta el a 67% rokkantságomat amire a keresetveszteségemet igényelhettem volna, ha elbírálta volna akkor részemre kedvezőbb ítéletet hozott vola. A bíróság a perújítási kérelmemet elutasította, s szintén nem vagyoni kárt ítélt meg részemre 2009. IX 12. én jogerős ítéletében. Kérdésem az hogy ez a perújítási eljárás is megszakította e az elévülési időt? A vagyoni káraimat, a keresetveszteséget tudom e érvényesíteni, azért mert csak nem vagyoni kárt ítélt meg a bíróság és ez esetben csak a nem vagyoni kárigénynek az elévülését szakította meg? Megtisztelő tanácsaikat köszönöm.


retikuli

válasz | megnéz | könyvjelző

2012.07.17 11:38:45 © (12746)


köszönöm, kedves zsanna!

Előzmény: zsanna (12745)


zsanna

válasz | megnéz | könyvjelző

2012.07.17 11:36:46 © (12745)


Igen. (Vagy ennek az összegnek megfelelő prémiumhoz, jutalomhoz.)

Előzmény: retikuli (12744)


retikuli

válasz | megnéz | könyvjelző

2012.07.17 11:08:50 © (12744)

2012. júl. 21. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!