Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha 170 cm magas lány vagyok,...

Ha 170 cm magas lány vagyok, de barna a hajam, lehetek árja?

Figyelt kérdés
(Koromhoz képest nagyon magas LÁNY vagyok.)

2012. jún. 21. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Az árjaság nem a kék szemtől és a szőke hajtól függ.


Bizonyos fej típus , koponya típus.A németeknek egyöntetűen olyan jellegzetes az arcberendezésük.

ugyanez igaz a Svédekre , Norvégokra , Dánokra.A tiszta vér számít árjának.


Én ugyan német származású vagyok de nem tiszta vérű ezért nem vagyok árja.


A magyarok nem árják de a német fajelmélet szerint felsőbbrendűek mint a szlávok.

2012. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hogy érted, hogy árja? Minden faj szemszögéből a saját faja az árja. Ha például árja káposztalepke szeretnél lenni, a magasságod miatt nem fog menni. Árja zsiráfnak pedig épp alacsony vagy.
2012. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

A kérdésedre nehéz választ adni, az igazi arják indiaból vándoroltak nyugat felé, többek közt Iránban telepedtek le. Azaz a barna haj nem akadály, hanem inkább követelmény... Vagy inkább fekete.

Viszont a fentiek tükrében elég kevés esély van rá, hogy árja légy, sajnálom.

2012. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Lehetne róla szó, hogy inkább valami értelmes dolgon gondolkozz? (Lepontozhatsz nyugodtan.)
2012. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem kék a szemed, akkor már alapból vesztettél.
2012. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem, innentől kezdve csak cigány lehetsz. Holnap visznek is Auschwitzba, úgyhogy nyomás pakolni.
2012. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

Először is tisztázni kell mi az-az árja.Mert itt mindenki el van tévedve.


Az 1800-as évek végén a tudósok(történészek,régészek,nyelvészek,antropológusok)kerestek egy közös elnevezést az európai fajú/fajta népekre.Ez a közös elnevezés volt az indo-árja.

Azt feltételezték ugyanis hogy az európai népek egy közös törzsből származnak(faji,kultúrális,nyelvi szempontok miatt).Azt gondolták hogy ez a törzs a valaha a Közép-Ázsiában élő,Perzsiát megalapító,Indiát megszálló,Szanszkrit nyelven beszélő,Árja nevű nép volt.

Így lett az európai népek közös elnevezése az árja szó.


Magyarul:Aki európai fajú,fehér ember az árjának számít.Ezért te is az vagy.Meg Hitler is az volt,aki 160cm volt és fekete hajú.


A nácik ezt annyival egészítették ki hogy az árja népeket is rangsorolták.Azt hírdették hogy az árják legtisztább képviselői az északi germán népek akik a viszonylagos területi elszigeteltségükből fakadóan a legkevésbé keveredtek az idegen fajokkal(mongolok,feketék..stb).

Az északi germán népeknek legjobbja pedig a német,ezért nekik kell az árja népek vezetőjévé és a világ urává válniuk.


Az indo-árja elnevezést 1945 után elhagyták és az indo-germán majd az indo-európai váltotta fel.


Kb ennyi.

2012. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Az igazi árjáknál a vörös és vöröses barna haj a jellemző. Irán, Azerbajdzsán, India, Pakisztán, Kirgizisztán területén vannak a legtöbben.
2012. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ez elég új nekem, hogy Hitler csak 160 centi volt. xd
2012. jún. 22. 07:44
 10/15 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Több ellentmondó adat is van Hitler magasságáról, de a legkisebb is 170 centi.
2012. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!