Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kikértem a feddhetetlenségi...

Kikértem a feddhetetlenségi lapot a bünügyi laborból az rendben volt! De még kell egy erkölcsi bizonyitvány akkor az is tiszta lesz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mi itt honnan tudhatnánk?!?!
2009. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a feddhetetlenségi lap tiszta, akkor az erkölcsi bizonyítvány is tiszta lesz. A feddhetetlenségi a "szigorúbb", mivel az erkölcsi bizonyítványra kerülő bejegyzések a büntetés mértékétől függően pár év után elévülnek, a feddhetetlenségin viszont örökre bent maradnak.
2009. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A barátom is kikérte a fedhetelenségit teljesen tiszta volt neki de volt hozzá kapcsolva egy 2/2 lap és ott felvolt tüntetve az ügye, de azt mondták neki a munka felvételin hogy most eltanácsolják és ha kikerül a fedhetlenségiből csak várjon vele pár hónapot EZ IGAZ?!(EZT EGY KATONA TISZT MONDTA!
2009. júl. 15. 14:29
 4/4 cácár válasza:
sziasztok! 19 éves vagyok,és 2 szer voltam följelentve könnyü testi sértés miatt,ami elvileg magáninditvány ami azt takarja hogy a följelentő képviseli a vádat??!! a lényeg az hogy a békitő tárgyaláson az elsőn kibékültünk a másodikra nem jelent meg és semmilyen büntetést nem kaptam össz két pofon volt.le szeretném tenni a vagyonőri vizsgát és kéne a fedhetetlenségi hozzá elvileg vajon megkapom?
2012. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!