Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adósságbehajtó, követeléskezel...

Adósságbehajtó, követeléskezelő cégek is perelhetőek e?

Figyelt kérdés
Gondom van az OTP-faktoring zrt-vel,ugyanis bár havonta fizetem az esedékes törlesztőrészletet,s tudtommal csak 30000Ft-tal vagyok nekik elmaradva,mégis kiküldtek egy levelet,mely szerint felmondták velem a részletfizetési megállapodást,mert én állítólag súlyosan megszegtem az abban foglaltakat. eddig sikeresen átutaltam banki-átutalással,de most ebben a hónapban sárga csekken fizettem be az esedékes törlesztőrészletet,ugyanis korábban kérésemre rendszeresen küldtek sárga csekkeket is,mert fel akartam készülni arra is,ha esetleg valami oknál fogva nem tudnék banki átutalással fizetni,akkor ott vannak a csekkek,majd abban az esetben csekken tudjam rendezni a havit.Rendszeresen küldték is a csekkeket(-egy darabig),de mint írtam,eddig sikerült banki átutalással fizetni. Mégis mi az ótvart akarnak még? honnan tudjak 10-napon belül 491.811Ft-ot kifizetni? Ráadásul ez az összeg a teljes összeg kifizetéséig a kamatok miatt növekszik is. Nem tudom,de szerintem ez nem fer eljárás!
2012. máj. 24. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

igen

perelhetőek ők is


mindenki perelhető

2012. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, mindenki perelhető, de mivel te vagy a saras, nem sok értelme van...ez business nem olimpia, hogy fair play legyen
2012. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!