Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adótartozást hogy hajtanak be?

Adótartozást hogy hajtanak be?

Figyelt kérdés
Értem ezt egy konkrét esetre.Apa gyerektartást nem fizet évek óta,az állam megelőlegezte,a jelenlegi tartozás 700.000 Ft az állam felé,semmi nincs a nevén,munkahelye nincs.Egyszóval behajthatatlan.De ha ez az állapot így marad,se meló,se vagyon,se ingatlan,semmi,akkor mit tudnak vele kezdeni,mondjuk 5 év múlva?
2012. márc. 5. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyamatosan próbálkoznak és akkpr nem évül el, aztán majd csak lesz valamilye egyszer, vagy esetéeg lesittelik
2012. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na pontosan erre voltam kiváncsi.Lesittelik?Szerintem meg nincs 'sitt adótartozásért,legalábbis az efféle adótartozásért.Mert ha lenne ilyen törvény,akkor egy jó páran börtönben ülnének,de nem ül senki,vagy legalábbis én nem tudok róla.
2012. márc. 5. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
dehogynem, le lehet ülni, vagy közmunka, ezeknek megvan a napi áruk.
2012. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!