Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért szondáztat meg a rendőr...

Miért szondáztat meg a rendőr az utcán, amikor sétálok?

Figyelt kérdés
Nem sétálhatok, ha ittas vagyok ? Nem követtünk el semmi bűncselekményt, csupán igazoltattak, majd megszondáztattak. 18 elmúltam már.
2009. jún. 8. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Egyrészt azért, mert nem lehet nyilvános területen alkoholt fogyasztani.(ezáltal gondolom részegen se kéne nagyon az utcán mászkálni) Másrészt meg bűncselekmény megelőzés szempontjából.
2009. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg hülyeség és érthetetlen. Én tuti elkértem volna a rendőr nevét, igazolványszámát.
2009. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Mert élvezi a hülyéje, hogy "hatalma" van.

Tisztelet a kivételnek.

2009. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Simán megtehetni, közterületen tilos az alkoholfogyasztás! Még neked áll feljebb...?
2009. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem írta, hogy az utcán ivott!
2009. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, elfelejtettem írni, hogy nem közterületen fogyasztottunk, tisztában vagyok, hogy ezt nem lehet.

De ha valaki elmegy a kocsmába és megiszik egy sört, akkor nem úgy megy haza, hogy megvárja, míg kijózanodik...

A pláne meg az volt, hogy mondtam, hogy fogyasztottam alkoholt, de csak erősködött, hogy fújjak bele...

2009. jún. 8. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem mondjátok komolyan, hogy ilyen megtörténhet?:DDDD


nem lehet közterületen alkoholt fogyasztani. oké.

akkor büntethet meg, ha látja a bort a kezemben, ahogy iszom.

de az, hogy részegen, vagy becsiccsentve megyek az utcán (akár egyedül, akár másokkal), abba nem köthet bele.

mivel léteznek kocsmák, szórakozóhelyek.

netán arra van törvény, hogy addig nem hagyhatom el a fentebb említett helyeket, amíg ki nem józanodok?

ne vicceljünk már.

2009. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értelmetlen...Ezért csodálkoztam én is.

Akkor csak a hatalmát próbálta szemelőtt tartani, nem érdekelvén, hogy hülyének nézik utána.

köszi a válaszokat.

2009. jún. 8. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!