Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ha a ház előtti...

Mit tehetek ha a ház előtti fáról látom hogy valaki szedi a meggyet?

Figyelt kérdés
?
2009. jún. 5. 16:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy adott egy nagy fa, ami vöröslik a meggytől, miért sajnálsz 3-4 szemet egy arra sétáló embertől?
2009. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
mert én szenvedtem vele én vettem a drága permetszereket és nehogy már az szedje le akinek semmi munkája nem volt vele amúgy meg nem 3-4 szemet szed le hanem zacskóval jött
2009. jún. 5. 20:40
 13/20 anonim ***** válasza:
A meggyfa a Te telkeden van vagy közterületen? Ezt kéne először tisztázni! A házad előtti terület mióta a tiéd?
2009. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel mindenki szántsa fel és hintse be sóval a háza előtti közterületet?

Ha meglátnám, hogy a házunk elől valaki lopja a rózsát a térdéig tépném a száját aztán törölhetné a törött kezével a vérző orrát. Jogilag lehet h közterület, de attól még nem jelenti azt hogy önkéntes alapon le lehet szüretelni más munkájának gyümölcsét.

2009. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ma 01:18

A rózsa más tészta azért.

2009. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nem más tészta , az én területem a kapu előtti rész is csak éppen én oda nem díszkövet csináltattam hanem meggyfát ültettem és nincs rajta olyan sok hogy ingyenélő szarok leszedjék én is úgy seggbe rúgom ha mégegyszer meglátom hogy szedi hogy a lába nem éri a földet
2009. jún. 6. 09:52
 17/20 anonim ***** válasza:

Jólvan persze 1-2 szem nem a világ, istenem hadd örüljön neki a kis csóró, de ha kosarakkal jönnek szüretelni arról a fáról amit te ültettél a házad elé, neked is elborulna az agyad.


Amúgy meg bunkóság leszüretelni más fáját.

2009. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szedd le előlük, és meg van oldva. Mást úgysem tehetsz.


Am meg sok embert meghat, ha elküldik a jóanyjába, vagy legalább is te jobban érzed magad tőle :D

2009. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Menj oda, és pofozd fel, vagy csak vond kérdőre.. Mégis mit képzel magáról?

De először szép szóval próbálkozz.

2009. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
kérdző miér ütetél fát most nem lene ez az egész bocs a helyesirási hibákért
2010. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!