Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes jogi útra vinni?

Érdemes jogi útra vinni?

Figyelt kérdés

érdemes beperelni?


Vettem egy utalványt egy internetes oldalon!Kifizettem és megbeszéltünk egy időpontot. Sajnos közbejött valami és felhívtam őket az utazás előtt 1 nappal hogy nem tudok elutazni!

Közölték velem, hogy nem érdekli őket és küldjek magam helyet mást!Sajnos ez sem volt megoldható az idő szükössége miatt!Mondtam nekik, hogy ha lehetséges akkor átteném egy másik időpontra, ezt sem engedték meg!


Érdemes ezt perre vinni? Ki a szállodáknak a felügyelő szerve?

Köszi a válaszokat!


2011. dec. 8. 19:02
 1/4 asmosys ***** válasza:
Nem érdemes, mert nincs igazad. Erre az esetre van a stornó biztosítás.
2011. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dizus ***** válasza:
Ebben az országban mindenki perelni akar?Tessék már megnézni,hogy ki nem teljesítette azt amit vállaLT!!!
2011. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen utalvány? Milyen oldalon? Hogy jönnek ide a szállodák?
2011. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, amit leírsz, de a, ha szobafoglalásról van szó, akkor nincs igazad.

Mindig benne van a szerződésben, hogy mennyivel előbb lehet lemondani, és mennyit kapsz vissza akkor belőle... Egy nappal utazás előtt már csak nagyon ritka esetben adnak vissza bármit is.

Ők fenntartották neked a szobát, amit valószínűleg nem fognak tudni másnak kiadni, így veszítenének.

2011. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!