Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » MUNKAJOG! 2005 óta dolgozom...

MUNKAJOG! 2005 óta dolgozom egy cégnél.2010. 02. 04 megszületett a gyerekem, vele jelenleg gyed-en vagyok, utána gyes-re szeretnék menni. A céget felszámolták és velem sehol se állnak szóba! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Most értesültem róla hallomásból, hogy a céget felszámolták. Semmi hívatalos papírt nem kaptam sehonnan. Megkerestem a felszámolót, aki azt se tudta hogy a világon vagyok. Érdemlegesen azt mondta, hogy abíróság már döntött és küldi a kilépő papírjaimat. A volt főnököm adja a hülyét, hogy ő semmiről se tud. Se végkielégítés, se szabadságmegváltás? Már velünk mindent meg lehet tenni? És én most a papírjaimmal hova menjek, mehetek?
2011. nov. 28. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom nem volt vagyona a cégnek (ezért is számolták fel). Ilyenkor a dolgozóknak a Bérgarancia-Alap fizet.

Ezt a felszámolónak kell intéznie.

Te ebből sem kaptál semmit?

2011. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Én most ugyanígy jártam...Mit tudtál tenni?Sikerült megkapnod a pénzedet?
2012. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!