Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » S. O. S! A nevemre régen...

S. O. S! A nevemre régen felvetetett az anyám több hitelt! Neki kellett a pénz, de nem fizeti! Ha bíróságra viszem az ügyet mennyi esélyem van hogy megnyerjem a pert?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 17:12
1 2
 11/14 bicojoco válasza:
ez érdekes!!!mi is ien kavalkádban vagyunk nálunk párom ano még vet fel pénzt unoka növérének nehogy gyerekekel kilakoltasák naivan majd fizetik ügyvéd segitet is minden zökenö mentes legyen igy let fél ház tulajdona nos az ügyvéd megtervezte hogy nem kel fizetni s majd árverésen viszaszerzi a házat filérekért de itt jötem képbe én hogy mikor ezt elmesélték mit hogy terveztek én hangfelvételt készitetem mert sajna közös házunk is veszéjben menekülni kel de nem tom mi a remény tudok e kezdeni valamit a bank követel.figyelem a válaszokat talán segit nekem is ha nemharakszol?esetleg megtudok valamit segitek.....egy biztos mielöt a bank behajtana jelenlegi minden vagyonod házat....stb a gyermeknek vagy nejed egy megbizhato rokonának kel papiron ajándékozni nehogy elvegye a bank
2011. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 bicojoco válasza:
ez mit irok a vagyonmenekités....mi is ezt csináljuk de mihamarabb szabadulj meg vagyonaidtol biztos szeméjhez.ha nejedel házaság van ne nejed nevére mert ö is adostársá válhat a gyerek nevére vagy rokon....
2011. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bicojoco válasza:
a biroság sajna nem segit nem bizonyithato s te vagy a hitelfelvevö.bökenö már csak az hogy bejelentet munkánál a bank lefoghat a fizetésböl....de jo ha van rá kereted s egy jo ügyészt felbérelsz
2011. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ha van arra tanúd, hogy x összeget kölcsönadtál anyádnak, akkor fizetési meghagyást kezdeményezhetsz a közjegyzőnél


a hitel viszont ettől független

2011. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!