Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg elveszik a korkedvezmé...

Tényleg elveszik a korkedvezményes nyugdíjat 2012-től?

Figyelt kérdés
Apukám már 10 éve nyugdíjba van,korkedvezménnyel-katona volt de most közben beteg lett,így már nem nagyon tudna dolgozni.Mi lenne vele ha elvennék a nyugdíját?
2011. nov. 18. 19:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam hogy ha el is veszik akkor csak 2013-tól...de tényleg megtenné ezt a kormány?
2011. nov. 18. 19:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég patkány egy kormányunk van, szóval igen, megtenné.
2011. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mostani 30-as generáció azt sem fogja megtudni mi az a nyugdíj, ugyanis nem lesz nekik...
2011. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem elveszi. Elég nagy luxus, hogy 40-50 éves férfiak nem dolgoznak.
2011. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De mostantól veszik majd el vagy visszamenőleg is?!

Milyen remélem??Emberek halnak majd éhen emiatt!!!

2011. nov. 18. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Visszamenőlegesen is elvennék nyilvánvalóan, de szerintem a törvényt még nem hozták meg.

Mér halnának éhen emiatt? Mindenki más kb. 65 éves koráig dolgozik. Akinek az egészségügyi állapota nem engedi meg a munkába való visszatérést (mint apukádnak), azt elküldik rokkantnyugdíjba.

2011. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az biztosnak tűnik, hogy igényelni nem lehet már jövőre.

Hogy mi van azokkal, akik most korkedvezményes nyugdíjasok már, azt nem tudom, de hallottam olyat, hogy tervezik tőlük is megvonni.

Ez igen érdekes, tekintve, hogy még azok sem tudnak elhelyezkedni, akiknek muszáj lenne...

Majd meglátjuk, mi lesz.

2011. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sokan mondják hogy milyen stresszes munkát végeztek megérdemlik. Na akkor mindenki gondoljon bele, aki például a versenyszférában dolgozik az nem stresszes munka, gondolok a fűrészüzemben dolgozókra. Ők télen a -20 fokban is kint dolgoznak, hogy teljesíteni tudják a követelményt.
2011. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szegény katonatisztek miben fáradtak el az alkoholizáláson kívűl?

A kommunista rendszerben semmihez nem értettek, csak a piáláshoz! /1,5 évet voltam sorkatona, tapasztaltam/

2011. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vitatom hogy apum nem fáradt el abban a mit csinált,vagy legalábbis lehetséges hogy nem DE most mivel beteg lett azóta(rákos)nagyon mellbe vágná ha dolgoznia kellene!
2011. nov. 24. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!