Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a népszámlálás névtelenül...

Ha a népszámlálás névtelenül megy, akkor ez mért van?

Figyelt kérdés
Van egy kód, azalapján visszakövethetnek minket. Ez nem népszámlálás, hanem új adótervek szövése.
2011. okt. 1. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Az. Húsz éve.
2011. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Te se kicsit vagy paranoiás!
2011. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem nem az.


A népszámlálást eredetileg ezért kezdték el csinálni és persze a népesség méret kiderítése miatt. Magyarországon az első II. József idején volt. Az kb 1800-as évek végétől 10 évente tartanak népszámlálást. A 70-es években elfogadtuk az ENSZ alapelveit a népszámlálással kapcsolatban és azóta kb egy sémára megy az egész a többi országgal együtt. És még egyszer nem csak az adók miatt csinálják, rengeteg egyéb dolog is van.


Talán előbb kicsit utána kellene nézni mielőtt ökörségeket írsz kérdező.

2011. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, én borzasztó módon tudatlan vagyok. Nemrég kaptuk meg a lakásra vonatkozó kérdőívet, még alig néztem bele, a személyi kérdőívet is csak futólag olvastam át... Milyen kódról van szó? Hogyan követnek minket ez alapján? Hogyan szőnek ebből új adóterveket? El tudod magyarázni nekem, mint egyszerű, tudatlan, tiszta lelkű állampolgárnak?

(lehetőleg hipernemzeti hőbörgés, Molnár F. Árpád-féle új világrend és az MSZP-s "mi megmondtuk előre" mellőzése nélkül)

2011. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem írt ökörséget. A népszámlálás azért van, hogy felmérjék a lakosság helyzetét és új adókat vethessenek ki.
2011. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak azért.
2011. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem lehet majd hinni egy ilyen népszámlálásnak, amikor az emberek szerintem 10-20%be se fogja küldeni, a cigányok, fogyatékosok, hajléktalanok meg 100% hogy nem ülnek internet elé.

arról nem is beszélve, hogy a magyar emberből eltűnt a nacionalizmus, még egy ilyen dolgot is(ha leszámítjuk az állam hátsó szándékát, mert naív az aki azt hiszi nincs) elhülyéskednek, pl több mint 10ezer ember vallja jedinak magát, ami nem is vallás...

2011. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na az ilyen kerdesekkel kezdodnek el azok az ostoba pletykak, szobeszedek meg osszeeesuves elmeletek amiknek semmi alapja mint ennel is.

Az az altalad kodnak nevezett szamsor igazabol egyfajta sorszam hogy senki ne nyomtathasson utolag par lapot amit kitolthet.

2011. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!