Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jövőhéten hatályba lép a...

Jövőhéten hatályba lép a svájci frank 180ft-on. Kinek mi a véleménye? Kik járnak jól vele és kik nem? Érvek-ellenérvek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor már értem, hogy miért tiltakoznak ez ellen annyira a bankok. Nekem se nagyon tetszene.
2011. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ghini83 válasza:
A végtörlesztéssel is az a baj, hogy ha ki tudnám fizetni mondjuk úgy hogy eladom a lakásom, akkor utánaszámolok, hogy 4 év alatt mióta fizetem, összesen betettem a banknak kb 5 milliót, kezdéskor befizettünk 7 milliót, és van rajta most még 10 millió tartozásom. Kicsit rossz érzés lesz, ha kifizetem az eladott lakásból a 10 milliós tartozást és marad kb 3-4 millióm, mert közben a lakásárak is lejjebb mentek. Tehát 4 év alatt sikerült bukni kb 7-8 milliót. És akkor milyen boldog voltam, mikor vettem, hogy nem az albérletet fizetem, ami kidobott pénz!!! 4 év alatt albérletre negyed ennyit fizettem volna...
2011. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nos igen,de legalább már havonta nem kell fizetni azt a 130.000 Ft-ot
2011. szept. 26. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!