Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » MIilyen jogaim vannak ilyen...

MIilyen jogaim vannak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy külföldön éltem és egy családnál laktam, azonban ők megvádoltak olyan dolgokkal, amiket én soha nem követtem el.Jelenleg távol vagyok tőlük (nyaralok) és eredetileg úgy beszéltük meg, hogy visszamegyek a cuccaumért, szinte a fél életem ott van néhány bőröndben. ők azonban nem akarnak látni és nem mehetek vissza dolgaimat elvinni sem.
2011. szept. 13. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy a te holmidat nem adják oda. A rendőrséghez lehet fordulni ilyenkor.
2011. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendőrség, vagy magyar konzulátus, ha van. De miért nem adják ki a cuccaidat? Mit csinálnak vele, eladják? Idióták!
2011. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ők követnek el törvénysértést,ha nem adják oda a tulajdonod.Hivatalosan nem vádoltak,és nem bizonyított a bűnösséged,ezért jogilag ártatlan vagy.Ne hagyd magad!megbízott képviselő,tanú azt kell küldeni a holmidért.
2011. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
idióták valóban... az a helyzet, hogy megharagudtak rám valami miatt, amit el sem követtem, a lényeg, hogy nem akarnak látni, de kedvesen felajánlották, hogy feladják az én költségemre a két 20 kilos bőröndöt postán......
2011. szept. 15. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Kipakolod,aztán beton törmelékkel,vissza küldöd stornósan.Majd címet váltasz.
2011. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!