Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bajnai Gordon felesége egyedül...

Bajnai Gordon felesége egyedülállóként kapja a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Elhangzott a TV-ben,hogy barátnője van,de nem elvált, és a vagyonnyilatkozatában is szerepelteti a feleségét. Akkor most hogyis van ez? Az asszony egyedülálló,vagy nem? Mert ugye egyedülállóként magasabb összegű családi pótlék jár.
2009. ápr. 18. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki papíron házas, az nem egyedülálló, teljesen mindegy, hogy a Bajnai Gordon-e a férje. Aa államkincstárt nem érdekli, hány nővel csalja a férje.
2009. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy valaki egyedülállóként kapjon családi pótlékot, ki kell töltenie egy nyilatkozatot, miszerint "nincs férjem, sem élettársam" (tudom, mert nekem is kellett). Szóval nem csak az számít, hogy valakinek férje van-e. Ha van benne egy kis jóérzés, akkor nincs képe ilyen nyilatkozatot írni (gondolom nincs is szükségük plusz 1500 forintra, ez már nagyon kicsinyes lenne).
2009. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Nem is tudtam hogy Bajnainak van nő kapcsolata azt hittem hogy,kék osztriga.
2009. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!