Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkajog területéről van itt...

Munkajog területéről van itt illetékes? Gyedről mennék vissza, a fiz. Nélküli szabimat szeretném megszakítani.

Figyelt kérdés

A kisfiam, ha 2 éves lesz, vissza szeretnék menni dolgozni. 60 nappal ezelőtt kell tájékoztatni erről a munkáltatót, de mit írjak bele feltétlen? A neten nem találok semmi mintát. Nem szeretném, ha ez bekavarna esetleg, nem tudom van-e buktatója.

Segítsetek munkajogászok!!!


2011. aug. 15. 16:32
 1/4 anonim válasza:

Cég neve,címe,

Tárgy:fizetés nélküli szabadság megszüntetése!

Alulírott(,név,cím,anyja neve,lakhely,szül hely és idő),(fizetés nélküli szabi kezdetének ideje,)napjától X.Y nevű gyermekem után otthoni gondozás céljából igénybe vett fizetés nélküli szabadságomat (..év ..hó.. napjával megszüntetem.

Kérem szives tájékoztatását a felgyülemlett szabadságok kiadásával,majd a munkába állásommal kapcsolatban.

NAGYON FONTOS HOGY AZ ADATOK PONTOSAN SZEREPELJENEK,ÉS NE HAGYJ KI SEMMIT!

ÉN UGYANEBBEN A CIPŐBEN JÁROK ÉS ÜGYVÉDDEL TARTOM A KAPCSIT,A FŐNÖKÖM TÖRVÉNYTELEN MÓDON AKAR BÁNNI VELEM DE NEM HAGYOM!HA GONDOLOD ÍRJ PRIVÁT HÁTHA TUDUNK EGYMÁSNAK SEGÍTENI!

Kriszta

2011. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A két hónap közalkalmazottaknál biztos,amúgy 1 is elég,én okt 1 el mennék vissza és most küldöm el.
2011. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!!! Aztán a neten én is találtam egy ilyen mintát, nagy nehezen. Csak már nem emlékszem pontosan, hogy mikortól vagyok fiz. nélkülin. Én már a szülés előtt kértem, na de majd rákérdezek. Én most pénteken megyek be a főnökömhöz, bár csak februárban mennék vissza, beszélünk, bár nem tudom miről lehet még most. De majd írok neked!

Ma voltam egyébként én is jogásznál, találtam egy ingyenes hálózatot. Átbeszéltük a hatályos jogaimat. Remélem nem változnak addig, amíg vissza megyek.

2011. aug. 17. 22:13
 4/4 A kérdező kommentje:
60 nappal előtte kell az Mt. szerint! Már aki ilyen sokáig van fiz.nélkülin.
2011. aug. 17. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!