Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » El szabad valakit temetni a...

El szabad valakit temetni a saját kertjében?

Figyelt kérdés
mmint olyat aki meghalt
2008. febr. 24. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Csak hatósági engedéllyel.
2008. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Hát azért...amikor kilépsz a kertbe egyszer csak meglátsz egy sírt..na miylen.Am nem biztos hogy lehet.Én úgy tudom,hogy nem.
2008. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk pár utcával arrébb van egy kert amiben van egy sír. Nem tudom, hogy ember van-e benne. Lehet hogy egy kutya XDXD Amúgy szerintem engedéllyel igen.
2008. febr. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%
Én ilyenről itt magyarországon még nem hallottam,de az biztos,hogy ha elhamvasztják utána oda teszed v.szórod(titokban)ahova akarod.A szórást is engedélyhez kötik.A hamvakat eláshatod,polcra teheted....
2008. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
ÉS EZÉRT MINEK KELLETT LEPONTOZNI?!
2008. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Édesanyám 11 éve halt meg és az volt a kérése, hogy ne vigyük temetőbe. A végakarata szerint el lett hamvasztva és az urnája a szobájában van a kis szekreterén. Édesapám mindig tesz be az urna mellé friss virágot. Ha a szülői házban járok, egy pár perc erejéig én is tiszteletemet teszem anyu szobájában.
2008. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

engedélyekkel bárhova lehet temetni, de ami nem temetöi oda külömbözö engedélyek kellenek.

anyukám azt mondta ha meghal a hamvait szorjuk szét repcsivel ott ahol született. ez egy kedvelt nyaraló övezet, így elég érdekes lesz egyszer majd egedélyt kérni rá.

2008. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
egyik ismerősömnek az apukája a kertükbe van eltemetve. Szerintem nagyon beteges. Aki meghalt azt el kell engedni. A lélek az úgysem a kertbe fog lebegni, ha oda ven eltemetve, hanem a szívedben kell éljen az emléke. Egyébként meg az ismerősöm évek óta nem tudtúllépni az apukája halálán. Szinte belegolyózik, pedig 36 éves. Hát nem csodálom, én is tuti megkattannék, ha mindn nap amikor kilépek a házból egy sírba botlanék.
2009. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!