Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vélemény? Segítség az eutanázi...

Vélemény? Segítség az eutanáziában.

Figyelt kérdés

Szerintetek jó lenne ha engedélyeznék? Ti ellene vagy mellette vagytok?

Én személy szerint engedélyezném a segítséget, mert aki tényleg magatehetetlen és számára szenvedés az élet, annak megváltás lenne a halál.

Szomorú, hogy ilyen helyzetek vannak de szerintetek mi lenne a helyes?


2011. máj. 20. 21:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem értem én sem miért pontozza le valaki a másikat?

Itt mindenkinek joga van egyéni véleményt alkotni.

2011. máj. 22. 11:56
 12/15 anonim ***** válasza:

Üdv.

Hát is is


88% harmad és negyed foku égési sérüléssel 10 éve már ágyhoz kötve felfekvésekkel szenvedő igen döntsön Ő

2011. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
100%

Én engedélyezném. De nagyon gondosan kellene megszabni mit és hogyan, mert sok visszaélésre adhatna okot.

Amúgy meg mindenki azt kezd az életével amit akar. Ha meg akar halni hát tessék, azt mondom meg van hozzá a joga ugyanúgy mint az élethez.

2011. máj. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Természetesen mindenkinek joga van a halálhoz, ezt senki nem vonja kétségbe, bárki öngyilkos lehet, amikor csak akar. Viszont az idegen kéz általi halál nem engedélyezhető. Az eutanázia bizonyos formái, pl az életfenntartó kezelés visszautasítása megilleti a beteget. Csupán arra nincs lehetőség, hogy az orvos aktív cselekményével vessen véget a beteg életének. És ez így is van jól.
2011. máj. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

engedélyezném.

Mért nem döntjetünk a SAJÁT életünkről???

Ez a miénk, és egyetlen kormány sem veheti el... sőt senki.

Amíg itt orbán meg az áll kersztény semjénje van addig itt tuti nem lesz eutanázia...

De hát ti választottátok őket...

2011. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!