Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Másfél éve zárult le egy...

Másfél éve zárult le egy pereskedés gyermektartás ügyben. Segítene valaki? (Többi lentebb. )

Figyelt kérdés

Fizettem több százezret végrehajtás címén melyet a munkahelyemnek küldtek letiltásként. A bíróság az ügyet tavalyi év februárjában lezárta, a gyermektartást megszüntette. Ma kaptam egy levelet melyben a volt feleségem követel ismételten 100000-ft fölötti gyermektartás végrehajtását. (A gyerekem már 26 éves...)

A fő kérdés itt az hogy ha egyszer a bíróság megszüntette a gyermektartásdíj fizetését akkor miért követelőzik még mindíg. Valaki valami tanácsot légyszi. Mert olyan szerintem nincs hogy egy ügyet a bíróság lezárt és még mindíg követeli a pénzt.


2011. ápr. 26. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A többszázezret sem értem. Tartásdíjat visszamenőlegesen 6 hónapra ítél meg a bíróság. 26 évesnek pedig csak akkor járhat tartásdíj,ha még tanul. Ha a bíróság megszüntette a gyerektartást,akkor nem kérhet semmit a feleséged.
2011. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. De nem tudok mire vetni hogy akkor miért kaptam most megint egy ilyen levelet. A több százezer az a bahajtás volt mert nem fizettem az alapösszeget mert a gyerek nem tanult...
2011. ápr. 26. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!