Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van e esélyem arra hogy újból...

Van e esélyem arra hogy újból tárgyalja a bíróság azt a beadványomat amit korábban megszüntetett s jogerőssé emelkedett?

Figyelt kérdés
A végrehajtási eljárás megszüntetésének a beadványát a bíróság az első tárgyaláson megszüntette, azért mert félre értelmeztem a bíró kérdését. Ugyan is végrehajtás folyik ellenem 300.000 Ft pénztartozás miatt. A végrehajtó munkabér letiltást alkalmazott korábban , közben a lakásomat is lefoglalta 300.000 Ft értékben, ami nevetséges mert az kb 5-6 millát ér, most meg a gépkocsimat is előírta hogy hová vigyem pontos időpontra átadni ez becsült ár nélküli eljárása. Kérdezem ez ügyben mit is tehetnék ? A munkabérem letiltása folyik változatlanul. Közben a bíróságra beadványt adtam be mert a tartozásomat megtérítettem a végrehajtást kérőnek az általa megbeszéltek alapján, amit hat tanúval tudok bizonyítani, ezt a bíróság megszüntette e pert. De szerintem én is uzsora kamat csapdába estem mert a kölcsön tartozásom két hét alatt a duplájára emelkedett, mert a kölcsönadó állandóan emeli a kamatokat, ezért soha nem tudok ki keveredni adósságomból. Szerintem az ügyvédek is benne vannak ebbe a szerződések elkészítésélben, a bíróságon pedig a bíróság elnöke tárgyalja ezeket az ügyeket, másokét is amik elutasításokat nyernek a bíró részéről. A Rendőrség az ügyészség megtagadja a vizsgálatokat mondván nem bűncselekmény. pedig úgy tudom az ügyészségek a törvényességet is ellenőriznek, Több ügyvéd is olvasta a szerződést azt mondják ez uzsora kamatos szerződés, sajnos nem vállalják az ügyben az eljárást , szerintük is e ügyben benne van a rendőrség,ügyészség,és az eljáró bíró is de még a végrehajtó is.Még annyit hogy bizony ezek a szerződés készítőivel nagyon jó kapcsolatban vannak sokszor látni együtt őket 8-9 es csoportba verődve különböző helyeken. Kérdezem most mit tehetek ez ügyben ? Az Országgyűlési biztosnak már megküldtem az ezzel kapcsolatos iratokat.Meddig tart ez az alaptalan végrehajtás ellenem ? És hogyan tudnánk elérni azt a tanúkkal hogy a tartozásomat határ időben rendeztem ? Sajnos a bíró érdekeltsége miatt elutasítja beadványaimat. A városi Bíróság elnöke ellen milyen jogi lépéseket tehetek, és hol?
2011. ápr. 24. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban egy jó ügyvéd!!!-aztán a birói kamaránál panaszt tenni,a többi megy magától.
2011. ápr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyan, hogy bírói kamara: nincs
2011. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van.Méghozzá a neten láttam,olvastam.
2011. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A végrehajtó elleni eljárások mindegyik egytől egyig korrupción alapszik. Nekem volt már ilyen ügyem a végrehajtási kifogás valamint a Magyar bírósági Végrehajtói Kamarai eljárások abból állnak hogy az eljárásban a végrehajtó álláspontját adják válaszú, ezért utasítják azokat el rendszerint. A végrehajtó elleni bírósági eljárások annyiban más hogy az eljárásokban a végrehajtó elleni törvénysértéseket nem veszi figyelembe a bíróság s ezért korruptak a végrehajtók elleni eljárások . A végrehajtók ezt jól tudják amivel kegyetlenül visszaélnek, mert felelőségre vonást úgy sem kaphatnak.
2011. ápr. 26. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!