Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ha szomszédom...

Mit lehet tenni ha szomszédom feljelentget a jegyzőnél?

Figyelt kérdés
Szomszédom feljelentget a jegyzőnél, de mindig olyan dolgokkal, ami nem igaz. Mit lehet tenni, hogy leállítsam? Esetleg zaklatásért pereljem be?
2011. ápr. 9. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Átmész hozzá egy tonfával, és jó alaposan helybenhagyod hogy befogja a pofáját.


Sajnos sok ilyen sudribunkó szocializálatlan tahó van, akiknek ez minden szórakozásuk, hogy másoknak keresztbe tesznek, másokat följelentgetnek, beléjük kötnek. Az ilyen a szép szóból nem ért.

2011. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez is egy megoldás, de én inkább jogi megoldásokra gondoltam.
2011. ápr. 9. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségre mész és mondod hogy ha annyira szórakozik akkor rágalmazásért őt cseszik meg mert nincs bizonyítéka
2011. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szimplán jelentsd fel rágalmazásért!Neked van bizonyítékod mert a jegyzőnél dokumentum van róla,neki nincs Rólad mert nincs miről!A tettlegességet nem ajánlanám mert egy ilyen marha miatt gondolom nem szeretnél pecóba menni!
2011. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért menne pecóba? Letagadja és kész...nincs tanú, nincs bizonyíték, nincs ügy se.

Szerintem a szarráverés a legjobb módszer, a feljelentgetés csak feljelentgetést szül.

2011. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze csak ha mázlija van akkor nincs tanú!Attól,h.a szomszédja egy paraszt neki nem kell annak lennie!

Te mindent verekedéssel oldasz meg vagy csak a tanácsadásban vagy ilyen bátor?

2011. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen eseteket így oldanám meg :) tonfa nem probléma, akad belőle itthon 3-4 darab. Mint mondtam, a szóból nem értenek.


Nyilván a kérdezőnek nem akkor kell elnáspágolnia a kedves szomszédot, mikor a fél lakóépület kint van...

2011. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ejnye -ejnye!
2011. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Ennél egyszerűbb nincs is. Jelentsd fel, mert túl közel van a fája a kerítéshez és beárnyékolja a portád, meg hogy a dűledező alsóépületéről hozzád hullanak a cserepek ami balesetveszélyes. Lényeg, hogy mindig olyan indokot találj ami fedi is a valóságot. Azt hiszem meg is nézheti magát.
2011. ápr. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Borzalmasan gyenge a magyar jogrendszer gyakorlatilag inkább bűnpártoló, mint védelmező szerepe van. Ezen nem ártana változtatni a későbbiekben, mert hosszútávon ez megmérgezi az országot. Hihetetlen, hogy nem tér ki a jog arra, hogy mi van, akkor ha a feljelentgetést pl.: sorozatosan teszi, mert az nem ugyan az, mint ha csak egyszer megvádolnak olyannal, amit nem tettél erre külön jogszabályt kéne alkotni pl.: olyankor már szigorúan letöltendő börtönbüntetést kapjon az illető ne csak egy mezei pénzbüntetést.
2011. ápr. 10. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!