Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon, ha egy játékon...

Magyarországon, ha egy játékon keresztül vernek át valakit azt büntetik?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy van egy "karakter" egy játékban, és meg akarom venni, ki is fizetem, de a "karaktert" nem kapom meg, akkor az, aki nem adta oda, büntethető?
2011. márc. 27. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

nem.

ne wowozz..

2011. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha egyértelmű, hogy a karakter eladó x összegért, és Te kifizetted, akkor jogosan követeled.

Az, hogy nem adja oda, az azt hiszem nem büntetőjogi kategória. Polgári peres eljárásban lehet tőle követelni..

2011. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval kb semmi sem történik?
2011. márc. 27. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
hülye vagy hogy belementél.. ezt benézted legközelebb jobban vigyázz..
2011. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez csak egy szituáció felvázolás, nem pedig megtörtént eset, csak kiváncsi vagyok:)
2011. márc. 27. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Játékbeli javakért nem szabad pénzt fizetni, elvileg erre törvény van. A játékon belül pedig az üzemeltetőket kell megkérdezni.
2011. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tudod ott kezdődik a szabálysértés, hogy a játék szabályzata szerint nem lehet kereskedni valódi pénzzel, ha te meg megcsináltad így jártál...saját felelősség . Ja, és jobb helyeken még ki is bannolnak téged ezért.:)
2011. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tisztelt 14:47!

Az üzemeltetőnek szerintzem lehet fizetni, lásd Darkorbit(Uri.), Farmerama(FA.), stb.

2011. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!