Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SZOCPOL! Ki miről tud?

SZOCPOL! Ki miről tud?

Figyelt kérdés
Láttam már itt jónéhány kérdést ezzel kapcsolatban, de azok mind eléggé régiek. Most akkor ugye nincs szocpol. Tudtok róla valamit, hogy esetleg mikor hozzák vissza, vagy hogy visszahozzák-e egyáltalán?
2011. márc. 19. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogják visszahozni. Még azokat a juttatásokat is elveszik,,vagy csökkentik,amik még vannak.
2011. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt hittem hogy idén visszahozzák, de most utána olvastam és mindenhol azt mondják hogy egy új lakásteremtő program lesz helyette. ez részben jó mert az "ingyen élők" nem tudják majd kijátszani a szabályt, de részben rossz is mert régen sok fiatal a szocpol segítségével tett szert új lakásra.
2011. márc. 19. 17:58
 3/3 anonim válasza:
JÓ HÍR! Akinek van élő lakáshitele, és jogosult volt a szocpolra- az az időközben vagy majdan született gyerek után is kap-hat támogatást- term. a lakáshitel összegéből írják le! Keresd fel a pénzintézetet! JA és van mód a szocpol átvitelére is!!
2011. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!