Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tetszik Balsai István...

Hogy tetszik Balsai István semmisségi törvényjavaslata?

Figyelt kérdés

A 2006. őszi zavargásokban való részvétel miatt hivatalos személy elleni erőszakért, garázdaságért és más bűncselekményekért vagy szabálysértésekért jogerősen kiszabott büntetések semmissé válnak, ha az elmarasztalás kizárólag rendőri jelentésen vagy rendőrök vallomásán alapult. Az érintettek államigazgatási jogkörben okozott kár miatt még kártérítést is igényelhetnek.


Mondjuk én sem bízok túlzottan a rendőrökben, de ha ez így lesz, ahogy a képviselő úr beterjesztette, akkor nem értem, hogy más ügyekben miért fogadják el továbbra is a rendőri jelentéseket és vallomásokat. Ha a rendőrök hazudtak a 2006-os ügyekben, és erről törvény van, akkor miért gondoljuk, hogy más ügyekben meg nem hazudtak?


Itt olvasható a javaslat (pdf):


[link]


2011. febr. 4. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez gyakorlatilag vallomás, hogy fideszesek verték szét akkor a várost, hisz most ennyire védik őket. aki meg nem fideszes, pl jobbikos volt, azt ezzel az "osztogatással" maguk mellé állítanák.


viszont ha valamikor megint lenne egy ugyanilyen tüntetés, zavargás a fidesz ellen, akkor már minden jogos lenne.

2011. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
69%
Eddig is tudtuk, hogy ők szervezték az egészet... Ez a nyilatkozat pedig... Dugja, ahová gondoltam...
2011. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
tudtuk hát, de most be is vallották ezzel.
2011. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jamesbond ***** válasza:
77%

Én már semmin nem lepődöm meg ebben az országban.

Törvénybe iktatják, hogy a rend őrei hazugok.

Mi bíztuk meg őket, hogy vigyázzanak ránk, ezért kénytelen vagyok bízni bennük amíg nem bizonyosodik be az ellenkezője.

A fidesz azt hiszi mindent irányíthat, mindenek felett áll. De egyenesíti már a kaszát a jónép.

2011. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb annyira szeretem a rendőröket, mint hízó a böllért, de ez azért kissé sok. Majd a végén kiderül, hogy három ember gyújtotta fel a fél várost, meg verte szét a tévészékházat, mi?
2011. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

"dubiis libertas":


ki fog derülni, hogy az mszp verte széjjel és akarta ráfogni a fideszre, tudod...

2011. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Holnap megyek bankot rabolni, sísapkával a fejemen. Ha elkapnak a rendőrök és leveszik rólam a sapkát, majd én is azt mondom, hogy csak a rendőrök vallják azt hogy én voltam...
2011. febr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!