Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mely államokkal nincs Magyaror...

Inspector callahan kérdése:

Mely államokkal nincs Magyarországnak kiadatási egyezménye?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom Izrael és Brazília ezek közé tartozik, de nem tudom, hogy még mi.
2009. jan. 13. 22:00
1 2
 11/16 anonim válasza:
89%
Magyarországnak van Kínával kiadatási egyezménye?
2011. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs!!! Es meg az europai orszagokban sem adnak ki minden aprosagert, pl spanyolorszagban tobb mint 400 bunozo bujkal,mert a hatosagokat addig nem erdekle semmi amig ott nem csinalsz valami rosszat, ha igen akkor nagyobb az eselye hogy kiadnak utana!!!
2011. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Ha mindenképp menni kell Argentína. 2 árva gyereket ha örökbe fogadsz akkor nem adhatnak ki senkinek és semminek... amíg ott jól viselkedsz semmi bajod nem lehet.
2013. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan de Thaifölddel kapcsolatban lehet hogy tévedsz mert most olvastam valamelyik online újságban hogy idén tavasszal már megkezdődött a két ország közötti kiadatási egyezmény megkötéséhez szükéges dokumentumok előkészitése.
2013. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%
Forditva az USA -val nincs ha jól tudom bár lehet hogy hüjeség amit irok.Ugy értem nekünk ki kell szolgáltatni mindenkit nekik,Ők viszont nem kötelesek visszaszolgáltatni bárkit nekünk.
2013. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 yoker válasza:
100%
Bhután, Botswana Botswana , Brunei Brunei, Burkina Faso Burkina Faso, Burundi Burundi, Cambodia Kambodzsa, Cameroon Kamerun, Canada Kanada (Canada fenntartja a kiadatási szerződés azzal a fenntartással, hogy bármely személy kiadatása nem tartoznak a halálbüntetést. A konzervatív kormány szerint Stephen Harper megfordította ezt a helyzetet, de a Kanadai Legfelsőbb Bíróság helyezte ezt a fordított állapotában a jogi bizonytalanság. ), Cape Verde Zöld-foki Köztársaság , Central African Republic Közép-afrikai Köztársaság, Chad Csád, China Kína, Comoros Comore-szigetek, Djibouti Dzsibuti, Equatorial Guinea, Egyenlítői-Guinea, Ethiopia Etiópia, Gabon Gabon, Guinea Guinea, Guinea Bissau Bissau, Guinea, Indonesia Indonézia, Iran Irán, Ivory Coast Elefántcsontpart, Jordan Jordánia, Kuwait Kuvait, Laos Laosz, Lebanon Libanon, Libya Líbia, Madagascar Madagaszkár, Mali Mali Maldives Maldív-szigetek, Mauritania Mauritánia, Mongolia Mongólia, Morocco Marokkó, Mozambique Mozambik, Nepal Nepál, Niger Niger, Oman Omán, Qatar Katar, Rwanda Ruanda, Samoa Szamoa, Sao Tome e Principe Sao Tomé és Príncipe, Saudi Arabia Szaúd-Arábia, Senegal Szenegál, Somalia Szomáliában, Sudan Szudán, Syria Szíria, Togo Togo, Tunisia Tunézia ,Uganda Uganda, United Arab Emirates Egyesült Arab Emírségek, Vanuatu Vanuatu,Vietnam Vietnam, Yemen Jemen, Yemen South Jemen Dél- Zaire Zaire
2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!