Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Helyszíni bírságot szabtak ki...

Helyszíni bírságot szabtak ki követési távolságot nem tartottam be.A rendőrség elutasította a részletfizetést. Erre nem szoktak adni részletfizetési lehetőséget? Diák vagyok nem tudom egy összegben kifizetni.

Figyelt kérdés

ma 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
A legdurvább veszélyeztetést követted el. Ha nem tudsz fizetni nyugodtan üld le, nagyon rád fér!
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Én igazából már az első ilyen esetnél letöltendőt szabnék ki, nem bírságolgatnék.
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mekkora osszeg?
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 - es!


Bírságról van szó, nem szabadságelvonásról.


Ahhoz nagyobb társadalomra veszélyes cselekményt kell elkövetni.


A jogalkotó nem véletlenül társított mindössze bírságot a közlekedési szabályszegésekhez.


Kérdező!


Ha nem tudod kifizetni (erre 30 napod van) akkor elzárásra változtatja át a bíróság.

Ezt meghallgatáson teszi meg.


Le lehet dolgozni közérdekű munkával is (járási hivatalnál kell jelentkezni 38 napon belül a bírság átvételétől).


6500,- FT 1 nap elzárás vagy 6 óra közérdekű munka.

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
50000Ft
ma 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!