Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki lehet kérni, hogy valaki...

Ki lehet kérni, hogy valaki volt-e börtönben?

Figyelt kérdés

Van egy ember akinek azt mondtam voltam böriben, ami persze nem igaz, de mostanság ez egyfajta pluszt ad.


Ugye nem lehet leinformálni ?



szept. 8. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Ha munkáltató vagy akkor kérhetsz az alkalmazottól erkölcsi bizonyítványt, ha nem tud hozni akkor volt böribe.
szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kezdődő párkapcsolat, nem munka.
szept. 8. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondtam voltam böriben, ami persze nem igaz, de mostanság ez egyfajta pluszt ad."


Így igaz. Magyarok közt a sorkatonaságtól, köztetek meg csak a gladiátorképző elvégzésétől válik valaki emberré.

szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyes mért gondolod, hogy ez valaha is dolgozni fog?
szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem nyilvános adat.


Amúgy meg el kéne gondolkodnod, hogy milyen emberekkel létesítesz párkapcsolatot! Az énáltalam ismert körökben például pont hogy vállalhatatlan lenne, hogy bűnöző vagy.

szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ötös, a te néped más szokások és erkölcsi normák szerint él. El kell fogadnod a masságot és tisztelned az eltérő kultúrákat.
szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Római gladiátor vagy?:D

Ha én börtönviselt lennék, akkor minden lehetőségemmel titkolnám, nem az, hogy nem voltam és kitalálom, hogy voltam. Pláne kezdődő párkapcsolatban, te jó ég, ész megáll. Jó kis csaj lehet az is.

De amúgy mégis mit gondolsz? Bemegyek a hivatalba és bemondom, hogy hello, Gipsz Jakabról szeretném kérni a következőket: minden személyes adat, jelenlegi és volt munkahelyei, volt-e börtönben, mennyit keres, van-e hitele stb. A lábméretet is kiadják. Mondd, te normális vagy?

szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A csaj szereti a rosszfiúkat, nekem meg a csaj jön be, volt osztálytársam és 14 éve nem láttam, meséltsm neki, hogy csalásért, rongálásért meg súlyos testi sértésért ültem 2 évet, ami nem igaz, de itt nincsenek haverjaim 10 éve lakok Fehérváron és cáfolni senki nem tudja. Most egy kis hazugság belefér, úgy sem leszünk együtt sokat én még a STOP táblánál is megállok, vagy rájön, vagy zavarni fogja, hogy velem nem lesz semmi balhé, viszont első szex megvolt, mondta, hogy beszéljek a bőrtön évelről, még jó, hogy látam a Szökést. :)
szept. 11. 04:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Uramatyám..
szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!