Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A gyermekeim szemèlyazonosító...

A gyermekeim szemèlyazonosító igazolványa lejàrt,amit kèsőn vettem èszre.Ma reggel csinàltattuk meg ès pènteken utaznànk Erdèlybe.Mi a tapasztalatotok,addig elkèszülhetnek az igazolványok? 8 napról tájèkoztattak,de az ügyintèző lát esélyt.

Figyelt kérdés
Nincs útlevelük ès nagyon dràga lenne csinàltatni.

júl. 29. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kértetek ideiglenes igazolványt addig?
júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kaptunk ideglenes igazolványt de sajnos azt nem fogadják el a hatàrátkelőhelyen.
júl. 29. 11:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányomat múlt hónapban vitte az apja Horváto.-ba, mi is így jártunk, elfogadták az ideiglenest.
júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem merünk ìgy elindulni mert felhìvtam a "határt" ès azt mondtàk szó sem lehet róla, hogy ideglenessel átengedjenek bàrkit is. Minden àtkelőhelyen mások a szabályok sajnos.
júl. 29. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A 8 napba a 3 nap biztos nem fér bele (a 4. nap már az utazás napja). Kiszámíthatatlan, hogy vajon most holtidő van nyáron és kevés kérelem érkezik be, vagy pont a nyaralások, iskolaváltás és egyéb ügyek miatt több (vagy csak nem kevesebb, mint az átlag). Egyik ismerős elment megcsináltatni, és 7 nappal később postázták neki. Nekem rá egy hétre csináltatva kb. 20 nap alatt postázták.
júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.Èn azért mèg bìzom benne, hogy kèsz lesz. Ma nagyon koràn, mèg elsők között èrkeztünk, talàn ez is jelent majd valamit. Nem kèrtem postàzást, amint beérkezik az okmànyirodàba èrtesîteni fognak.
júl. 29. 14:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokan javasolták az útlevèl kèszìttetèst, ezèrt ma azt is elindítjuk hàtha gyorsabb lesz mint a szemèlyi igazolvány.
júl. 30. 05:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Az igazolványok időben megérkeztek! Ìgy el tudunk utazni! Köszönöm a támogató kommenteket!
aug. 1. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!