Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pepita.hu Rendeltem tőlük...

Pepita.hu Rendeltem tőlük szét törve érkezett nem akarnak semmit csinálni rengeteg emailt küldtem hívtam őket ,esetleg más volt màr így velük én csak a pénzem akarom vissza ?

Figyelt kérdés

júl. 25. 15:01
 1/2 Hova gondolsz ***** válasza:

Szia Kérdező!

Most azt hagyjuk, hogy ez egy elég katasztrofális áruház, de itt vannak elérhetőségek:

[link]


[link]

Ezen az oldalon találtam ezt a lehetőséget:

[link]

(Mondjuk ezen keresztül nem tudom mennyi idő, de én a helyedben a Fogyasztóvédelemnek jelezném a problémát.

Akkor sem jártál volna jobban, ha utánvéttel fizetsz, mert addig nem adja oda a futár a csomagot, amíg ki nem fizeted, és azt is tudom, hogy nincs ideje megvárni, amíg ki nem bontod előtte, hogyha baj van, jegyzőkönyvet vegyen fel. Sok sikert és türelmet kívánok neked.

júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sikerült marad a termék a pepita nem vállal felelőséget ne rendeljetek !
aug. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!