Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lesz/lehet azzal a karateme...

Mi lesz/lehet azzal a karatemesterrel, aki felrúgta a gyereket?

Figyelt kérdés

A kalandparkba felrúgta a kisfiút, az életműdíjjal kitüntetett karateedző, aki egész életében az elfogadó ázsiai harcművészet filozófiáján nevelkedett 3 danos nagymester. Biztos hozzájárult a rekordmeleg is, de nem hiszem hogy ezt a cselekedetet felmenti a körülmény.


Azóta lemondott a vezetőségi posztról. Most külföldön nyaral, nem jön haza. Ez érthető, biztos nem volt olcsó a nyaralás. Azt nyilatkozta, hogy azóta az anyukával már össze is barátkozott. A kisfiúval is kibékült, már hétfőn saját akaratával ment hozzá edzésre. Minden rendben van.


Eközben olvasom a telexen, hogy már jelentkezett egy gyerek, hogy őt rendszeresen verte. Egy másik pedig hogy megerőszakolta. Azt is olvastam, nem tudom igaz-e, hogy ez a Nagymester valami Yakuza negatív ideológiai karateiskola képviselője volt, ami a nevében is jelzi, hogy ez nem igazi spirituális irányzat. Úgy képzelném el a - fb kommentek alapján- hogy ez a Cobra Kai irányzathoz hasonló. Aki még emlékszik a retro Karate-kölyök filmekre.


Mi lehet jogilag az edzővel, ha visszajön? Ha visszajön egyáltalán, mert már lemondott. Lehet elmegy edzeni vagy hasonló testi fenyítésű foglalkozásba mit tudom én kidobó ember lesz egy bárban Németben pl....Gondolom nem kell rendőrséggel hazahozatni?



júl. 22. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Itthon kihallgatják, kap fegyelmit és edz tovább már nem vezetőként
Kiteszik a klubból, mehet más karate céghez dolgozni
Leöltetik pár hónapra
Nem jön vissza. Az EU-ban fog dolgozni kidobóember vagy hasonló lesz
16 szavazat
1 2 3
 1/24 DK-s ***** válasza:
71%

Vagy leültetik, vagy kimegy a tárgyalás után is, és kint is marad.


Itt nálunk jó ideig az utcára sem mehet ki, a karate világából pedig végképp kiírta magát.


De szerintem minden egyéb sportágból is.

júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Thunderfairy ***** válasza:
Az egyesület visszavonta az eddig elért eredményeit és fokozatát. El van tiltva a harcművészetektől. Tehát a karate közösség kidobta magából. Ha normális vílágot élűnk akkor nem fog ez már senkit tanítani.
júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg börtönbe kerül.
júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szemet szemért, fogat fogért.. Őt is rúgja valaki, olyan istenesen!!
júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Mad Max2 ***** válasza:
51%

Sajnos semmi nem fog történni, lesz majd valami NER féle per ahol kap 100 ezer forint pénzbírságot.



Én amugy tényleg nem bánnám ha 1-1 ellen valaki leverné az utcán amolyan megalázási célzattal és kitenné a felvételt az internetre...

júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
És mennyi ilyen idegbeteg, agresszív, degenerált barom van még ebben az országban, mint ez az edző.. Hihetetlen.. Én leírnám, hogy legszívesebben mit csinálnék az ilyen férgekkel, de akkor lehet tiltanának..
júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Maximális büntetés a bántalmazás és kiskorú veszélyeztetése miatt 5 év börtön.

Láttam a videót, 8 éves fiunk van, konkrétan sírtam...

Remélem (!!!) minimum 2-3 évet ülni fog!

júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Akkor viszont, ha már kint is marad minek jöjjön haza? itt még szexuális erőszakkal is megvádolták közbe. Jön a dominó effektus. Viszont akkor már ha kint marad nem is vonják felelősségre érte?
júl. 22. 14:23
 9/24 anonim ***** válasza:
3%
Igazából nem rohadtul mindegy? Úgy bírom a hiénákat, jól lakmároznak az ügyön. Naponta történnek szarabb dolgok, engem rohadtul nem érdekel. Lesz eljárás, majd megoldják, senkinek semmi köze az ügyhöz...
júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Annyit teszek hozzá, hogy nem szoktam csámcsogni semmin. Szerintem megengedhető lenne egy pofon a gyereknek, ha már megátalkodottan rossz és nincs más nevelési módszer. De ez, hogy nem is csinált rosszat. Őgy rúgja fel, hogy a feje koppan, majd sírva otthagyja és teszi ezt egy spirituálisan fejlett ázsiai harcművész borzalmas érzetet kelt bennem. Hogy lehet ezt büntetni ?
júl. 22. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!